Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Seznamte se s těmito novodobými youtube ikonami a učte se od nich!

Tito MUŽI SE LÍČÍ, jde jim to lépe než ženám a ještě si tím VYDĚLÁVAJÍ NESKUTEČNÉ PENÍZE!
Tito MUŽI SE LÍČÍ, jde jim to lépe než ženám a ještě si tím VYDĚLÁVAJÍ NESKUTEČNÉ PENÍZE!
Zdroj: Instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (40)

Kosmetickému průmyslu v poslední době kralují muži! A to konkrétně Jeffree Star, Many MUA, Patrick Starrr a James Charles. Tito pánové ovládají umění make-upu lépe než většina žen. Vyznají se v aktuálních trendech, zkouší novinky, natáčí videa, denně přidávají fotografie na sociální sítě, fotí pro módní magazíny! Jsou z nich zkrátka hvězdy.

Touha těchto hvězd po tom se líčit, nemá ale nic společného s nějakou jejich touhou stát se ženou. Zkrátka, do dámského oblečení se oblékají převážně jen v rámci show. Například Many MUA si pěstuje své třídenní strniště, které mu nijak nebrání v tom nanést na něj make-up a nalepit si umělé řasy. Oproti tomu Jeffree Star se pyšní vystouplým zadečkem plným silikonu, nechal si zvětšit rty, pravidelně chodí na botox a nedávno se také zbavil koutů náročnou transplantací vlasů.

Patricka Starrra sledují na Instagramu téměř tři milióny lidí, vydělává horentní sumy a zaměstnal celou svou rodinu, která mu pomáhá v jeho profesi vizážisty. James Charles je teprve na začátku, ještě mu nebylo dvacet let, ale už teď je velkou hvězdou. Své zajímavé rysy umí pomocí make-upu ještě více umocnit. Navíc ho hra s "patlátky" evidentně baví a on se stává ikonou žen i mužů.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU