Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Příběhy žen: Díky plastikám jsou slavné. Nejsou si ale jisté, že jsou šťastné

Kim Zolciak: Další hvězda reality show Kim Zolciak se během svého několikaletého působení v show zcela proměnila.
Kim Zolciak: Další hvězda reality show Kim Zolciak se během svého několikaletého působení v show zcela proměnila.
Zdroj: Youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (51)

Znáte pořekadlo, že není všechno zlato, co se třpytí? Tak o těchto ženách toto platí dvojnásob. Zajímavé ale je, že tentokrát plastičtí chirurgové odvedli tak dokonalou práci, že není patrné, že dámy z naší galerie vypadaly před zákrokem odborníků často úplně jinak!

V galerii najdete třeba náctiletou maminku, která si s pomocí chirurgů dopomohla k úzkému pasu a pevnému kulatému zadku. Další dívka trpěla od dětství kvůli svému nehezkému nosu, dnes je z ní kráska, za kterou se otočí muži i ženy. Jiná žena zase slýchávala, že vypadá jako kůň, dnes všem svou krásou vyráží dech. Ovšem, nepozná ji už ani vlastní matka...

Otázkou tedy zůstává, jestli radikální změna image vede ke kýženému cíli. Jsou pak ženy, které jejich okolí nepoznává, opravdu šťastné? Nejde jen o chvilkové ukojení nějaké touhy, kterou brzy na to vytřídá jiná touha? Není lepší najít nejdříve vnitřní klid? Anebo naopak v době možností, které dnes máme, je zbytečné se trápit něčím, co lze během pár okamžiků změnit? Co myslíte? Odpověď najdete v galerii. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky