Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Prázdninové pobyty v Lázních Mšené, v oáze klidu a pohody nedaleko Prahy

Prázdninové pobyty v Lázních Mšené, v Oáze klidu a pohody nedaleko Prahy
Prázdninové pobyty v Lázních Mšené, v Oáze klidu a pohody nedaleko Prahy
Zdroj: www.msene.cz

Také máte pocit, že dovolená nikdy není dost dlouhá? Nebo jste se právě z jedné vrátili a ještě jednu menší potřebujete? Doporučujeme Lázně Mšené! V rámci speciálních letních pobytů si užijte prázdninovou pohodu od hlavy až k patě.

Toužíte si odpočinout? Nemusíte se dlouze připravovat, shánět hlídání, dlouho čekat na letišti nebo překonávat autem tisíce kilometrů. Stačí sednout do auta, zadat do navigace Mšené-lázně (například od Prahy po dálnici D8 je to 45 km) a za chvíli se nechte okouzlit příjemným prostředím malebných Lázní Mšené.

Při pohledu na všechny historické budovy a upravený lázeňský areál na vás dýchne nezaměnitelný genius loci areálu s nostalgií starých časů. Lázně Mšené spojují svou dlouhou tradici od roku 1796 s moderním vybavením a bohatou nabídkou lázeňských a wellness procedur. Tradiční i exotické služby v našich lázních rodinného typu ocení i náročnější klienti.

Relaxujte aktivně tři nebo pět dní

Pokud rádi spojujete relaxaci s aktivním odpočinkem, nenechte si ujít třídenní pobytový balíček Prázdninový víkend. Během pobytu vás naloží do koupele s esencí kokosu či růže, napjaté svaly vám uvolní klasická masáž zad a nožky vám ošetří kokosovým nebo růžovým peelingem. A protože Lázně Mšené jsou klienty vyhledávány především pro neduhy pohybového aparátu, je součástí balíčku také skupinové cvičení na gymballech a vstup do malé posilovny. Dáváte-li přednost pohybu v přírodě, není nic snazšího, než se vypravit na nedaleký tenisový kurt, půjčit si kolo nebo se protáhnout při Nordic Walkingu v okolí.

Pokud vás netlačí čas a zbývá vám nějaký den dovolené navíc, můžete vybrat delší 5denní pobyt v balíčku Prázdninový týden, při kterém na vás čeká i Koupel se solí z Mrtvého moře, masáž chodidel, zábal dolních končetin nebo havajská masáž zad.

Lákavá prázdninová cena

Součástí pobytů Prázdninový víkend i týden je také pohodlné ubytování v jedno či dvoulůžkových pokojích a stravování v polopenzi ve velké lázeňské restauraci Dvorana a s bohatým salátovým bufetem. Tento pobytový balíček nabízíme za skutečně lákavou cenu. Za Prázdninový víkend (libovolné 3 dny / 2 noci) ve standardním dvoulůžkovém pokoji v lázeňském domě Blaník zaplatíte již od 2.175 Kč a za týdenní pobyt (libovolných 5 dní / 4 noci) základních 3.930 Kč. Za doplatek si můžete vybrat i plně komfortní ubytování v ostatních lázeňských pavillonech.

Nabídku dalších pobytů i jednotlivých lázeňských a wellness procedur v Lázních Mšené naleznete na www.msene.cz.

Neváhejte a rerezervujte svůj pobyt ještě dnes.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Hoďte se rychle do parády!

Hoďte se rychle do parády!

Ranní vstávání nepatří mezi oblíbené části dne. Ať už se chystáte ráno kamkoliv, čím snadnější a rychlejší úprava vašeho zevnějšku, tím delší spánek…

Akční letáky