Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Poprvé na brusle a rovnou v největší parádě!

Poprvé na brusle a rovnou v největší parádě!
Poprvé na brusle a rovnou v největší parádě!
Zdroj: Reklamní sdělení

Po roce přemlouvání mě kamarádka konečně donutila k jízdě na in-linech. Do té doby jsem si totiž stále představovala jen kopečky, ze kterých frčím dolů bez možnosti zastavit a nakonec si natluču. (Reklamní sdělení)

Kámoška do mě hučela celé jaro a já se pořád na něco vymlouvala, ale když mi přes léto došly argumenty, navrhla kompromisní řešení. Stačí, když půjdu alespoň jednou, a pokud to ani trochu nepůjde, už mě nikdy víckrát nebude nutit. Nechala jsem se ukecat a nebudu lhát, představy těch desítek vymakaných kluků, o kterých mi vyprávěla, mě samozřejmě lákaly. 

Vyložím na stůl kompletní karty, neměla jsem totiž ani žádné stylové sportovní oblečení a kvůli jednomu pokusu se mi ho nechtělo pořizovat. Když už jsem to ale slíbila, vzala jsem to jako příjemnou nakupovací chvilku a sladila každý kousek oblečení s každým. S výsledkem jsem byla spokojená, ani ty chrániče na kolena nebyly nakonec tak strašné. Jenže co s hlavou? Klasický cyklistický „kýbl“ mi připadal na brusle přehnaný a navíc tedy fakt nevkusný. Když už jsem se takhle fintila, nevezmu si na hlavu něco takového! Úplně bez ničeho se mi ale taky vyrazit nechtělo, protože přeci jen, ty strmé kopečky…

Kšiltovka Krust se hodí na brusle i na kolo

Rozjela jsem hledačku na internetu a narazila na něco, co bylo přesně pro mě! Ani čepice, ani helma, ale něco mezi tím. Výrobce to popisoval jako vyztuženou čepici a jednalo se prostě o takovou tuhou kšiltovku, která měla úplně super design. To je to, co jsem hledala! Protože můj outfit byl černo-stříbrný, našla jsem si model, který byl náhodou přesně v této barevné kombinaci. Když jsem to pak vzala všechno na sebe, musím říct, že jsem byla s výsledkem spokojená. Oblečení bylo skvělé a v čepici jsem si nepřipadala jako blbeček. Mohla jsem vyrazit na Ladronku vířit parkem a pozorovat u toho sexy muže?

Kamarádka se mi samozřejmě trošku smála, že jsem to pojala (prý pro mě klasicky) ve velkém stylu. Přiznávám, že přítelkyně si ze mě občas utahují, že musím mít každý kousíček oděvu promyšlený. Nakonec mi ale kámoška dost záviděla, protože moje nová čepice vzbudila pozitivní reakce. Seklo mi to a zvládla jsem v ní i ty kopečky, které nakonec nebyly zdaleka tak strmé, jak jsem si je představovala. Pár holek se mě dokonce i zeptalo, odkud čepku mám.

Kdyby vás to také zajímalo, jde o výrobek nové značky Krust, kterou na www.krust.cz bez problémů samy najdete a třeba si vyberete tak jako já.

Protože, jak výrobci sami říkají: „Proč vypadat blbě?!?“

Závěrem bych jen chtěla dodat, že kvůli této úspěšné jízdě bez pádu a elegantnímu oděvu, který sklidil úspěch, jsem začala s kámoškou jezdit pravidelně. Teď už brzdím za pomoci druhé brusle postavené kolmo. Kdepak nějaká gumová brzda? A taky mě napadlo, že v čepce zkusím v zimě i svou první jízdu na veřejném kluzišti…

Kšiltovka Krust se hodí na brusle i na kolo
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Mléko zahleňuje? Pouhý mýtus!

Mléko zahleňuje? Pouhý mýtus!

Mléko zahleňuje, mléko nezahleňuje, ano, ne, ano, ne… Jak to tedy je? Vytváří se v našem trávicím traktu po požití mléka hlen? Odbornice nám vše…

Akční letáky