Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pomoc, nestíhám!

Zdroj:

Že tenhle nemilý pocit zažíváte dnes a denně, chvilku po probuzení, kdy si dopřejete jen 5 minut spánku navíc? A znovu si uvědomíte ten šílený běh času ve chvíli, kdy startujete každodenní kolotoč děti, škola, práce, nakoupit, zajít na úřady, zkrátka dokázat nemožné? Zastavte aspoň na minutu a vydechněte u těchto řádků, které jsou stvořeny právě pro vás.

Každodenní stres z nedostatku času patří, bohužel, k životům většiny z nás. Jen co vyprovodíte rodinu ze dveří, už abyste běžela do práce a než se nadějete, nasloucháte svým ratolestem, jak otřesná byla písemka z matematiky, při tom pořídíte nákup na celý víkend a možná si vzpomenete, že jste nejen nesnídala, ale ani nesvačila a místo oběda jste opět navštívila stánek s rychlým občerstvením. Co ale na to všechno váš organismus? Jak dlouho ještě vydrží tento stres a rychlovky z přepáleného tuku snědené v poklusu mezi prací, školou a úřady? Zkuste zapřemýšlet o alternativě, která není takovou zátěží pro vás a váš žaludek, která lahodně chutná, je lehká a vejde se do každé kabelky. Milky Way minute je přesně taková a pochutnat si na ní můžete skutečně kdykoli, protože nezabere žádné místo v tašce. Lahodnou svačinku Milky Way minute oceníte také ve chvíli, kdy vás honí mlsná, ale zároveň svědomí, že přece jen ta včerejší tabulka čokolády, kterou jste vyzobala během přípravy večeře, nebyla úplně v pořádku. Svačinka Milky Way minute je navíc obohacena o vlákninu, řadu vitamínů B a kalcium. Vybírat můžete mezi příchutěmi jogurt - musli, čokoláda - jahody, jablko – skořice, jogurt – jahody.

Opusťme ale ještě na chviličku spěch všedních dnů a přenesme se do dnů víkendových, kdy si jistě každý najde alespoň někdy čas na společné klidné snídaně se všemi členy domácnosti, na výlety a rodinnou pohodu. Vynikajícím doplňkem vašich ranních sezení u společné snídaně může rovněž být Milky Way minute. A víte proč? Protože její lehkost ale zároveň lahodná chuť vám nezaplní nikdy žaludek tak, abyste už chtěla po zbytek dne jen lenošit. Např. v kombinaci s jogurtem a ovocem je Milky Way minute skvělá snídaně, po které rovnou můžete vyrazit na výlet. A jak už víte, Milky Way minute nabízí čtyři příchutě, takže chcete-li na cestu malou svačinku a zároveň toužíte po jiné chuti, zabalte Milky Way minute v jiné příchuti než jste posnídala a jste výborně vybavena na správný výlet, který se bez malé svačinky nemůže obejít. Dobrou chuť!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky