Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pohádkový zimní odpočinek v hektickém období Vánoc

Pohádkový zimní odpočinek v hektickém období Vánoc
Pohádkový zimní odpočinek v hektickém období Vánoc
Zdroj: Reklamní sdělení

Cítíte se kolem Vánoc bez energie? Před Vánoci jste v jednom kole a po Vánocích sotva popadáte dech? Poradíme vám, kde zvolnit nabité předvánoční tempo nebo si odpočinout po vánočních svátcích!

V období před svátky pohody a klidu většina z nás doslova šílí. Je třeba nakoupit dárky, péct cukroví, nemluvě o předvánočním úklidu. Ačkoliv by čas adventu měl být dobou setkávání se s rodinou a blízkými, pro mnohé z nás se stává tento maraton pouze sprintem mezi obchody a domácností. Proto, abyste si mohli užít svátky v klidu, měli byste věnovat alespoň pár dní čistě odpočinku. Pokud vám to čas přece jen nedovolí, po Vánocích již s relaxací neváhejte. 

Krásně odpočinout si můžete v Lázních Mšené nedaleko od Prahy.

V tomto zimním čase se zde budete cítit jako v pohádce, půvabné zasněžené scenérie budete mít na dosah ruky a na druhou stranu při přechodu z jednoho pavilonu do druhého určitě nepromrznete, jelikož jsou od sebe vzdáleny pouhých pár kroků chůze.

  • Léčebné procedury ve zdejších lázních čerpají z dlouholeté tradice práce s přírodními zdroji slatiny. Pomocí rehabilitačních, balneologických a pohybových terapií vám pomohou s problémy pohybového ústrojí a ve zdejším Wellnessu můžete relaxovat, jak si jen budete přát.

Pohádkový zimní odpočinek v hektickém období Vánoc

Můžete využít nabídky předvánočních pobytů

Jsou provoněné procedurami s nádechem vánočních dobrot jako například čokoládový zábal, čokoládová olejová lázeň, medový nebo kávový peeling. Pokud máte jen 3 dny, zkuste třeba program Kouzlo Vánoc, ve kterém na vás čeká jedinečná brusinková lázeň s vůní Vánoc nebo bylinková aroma masáž! Pokud si budete chtít odpočinout začátkem nového roku, podívejte se na nabídku pobytů na leden a únor. Můžete zkusit prožít v Lázních Mšené Exotickou zimu, kde vaše smysly potěší exotické ovocné vůně při masáži či zábalu, nebo prožijte Romantický zimní víkend s partnerem, kde dámy mohou zkusit olejovou vinnou lázeň a pánové pro změnu lázeň pivní.

V Lázních Mšené můžete využít i další služby, například místní saunu a solárium, máte možnost nechat se zkrášlit na kosmetice či v kadeřnictví, udělat si manikúru a pedikúru. Pokud toužíte po sportovním vyžití, v prostoru lázeňského parku si můžete zahrát kuželky, petanque, ping-pong a badminton, nedaleko tenis, podniknout výlet na kole nebo si i zarybařit v lázeňském rybníku. Milovníci golfu jistě ocení nedaleké golfové hřiště. K dispozici je i místní posilovna. Pokud klienti mají zájem i o kulturní vyžití, personál je schopný zajistit vstupenky na kulturní akce či do historických objektů.

Zaujaly vás možnosti odpočinku v Lázních Mšené natolik, že byste je chtěli i darovat vašim nejbližším pod stromeček?

Pohádkový zimní odpočinek v hektickém období Vánoc

Stačí pouze kontaktovat recepci lázní a zde vám ochotně pomohou při výběru té správné procedury či pobytu, na kterou vám vystaví hezký dárkový poukaz!

Více informací získáte na webových stránkách http://www.msene.cz
 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky