Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Podprsenka zevnitř: Prsa zvedne pletivo!

Prsa se mi změnila v pytlíky s pískem
Prsa se mi změnila v pytlíky s pískem
Zdroj: FANTASIE a archiv

Povedlo se vám zhubnout, ale nejste spokojena se svou postavou? Vaše chlouba, plná prsa, povážlivě splaskla a sesula se výrazně dolů? Pomoct vám může úplná novinka – podprsenka zevnitř.

Prsa se mi změnila v pytlíky s pískem

„Moje prsa jsou objemná na vnější straně, jenže blíž k hrudníku vypadají splaskle a ploše. Nebýt dobré podprsenky, prsa by se mi svezla snad až ke kolenům,“ stěžuje si paní Gabriela (45), které se během tří měsíců povedlo zhubnout z velikosti 44 na velikost 38. „Rozpláču se, kdykoliv si chci obléci některý ze svých topů s hlubokým výstřihem, prsa v něm totiž vypadají úděsně. Začala jsem ještě intenzivněji cvičit. Ani to ale nezabralo. Tělo bylo pěkně vysportované a dostalo hezký tvar, ale tvar prsou se bohužel nezměnil. Silikony do těla nechci. Co mám dělat? Jsem úplně frustrovaná,“ končí svou řeč Gabriela.

  Podprsenka zevnitř Podprsenka zevnitř Zdroj: FANTASIE a archiv

Pomoc: Unikátní operace

Jihoafričtí lékaři přišli s unikátní operací, která zaručuje trvalé zpevnění a vymodelování povislých prsou. Revoluční operace využívá pletivo, kterému se říká Breform. Něco podobného se už 40 let využívá například při operaci kýly. Pletivo, které má tvar kužele, se implementuje pod kůži a stehy se přišije k prsní tkáni. Operace se provádí pod celkovou narkózou.

Podprsenka zevnitř: Jak to všechno funguje

Pletivo se časem včlení do celého prsu. Vznikne tkáň, která zachovává jeho strukturu a funguje jako jakási permanentní a neviditelná podprsenka. Operaci už s velkým úspěchem podstoupilo 600 žen, mezi nimi i paní Claire z Velké Británie. „Přátelé mě od operace zrazovali, ale já jim říkala, že mě nikdy neviděli nahou, takže nemohou posoudit, jaký pocit zažívám. Navíc jsem měla velkou důvěru ke svému operatérovi. Operace trvala čtyři hodiny a v nemocnici jsem ležela dva dny. Když jsem přišla k sobě, cítila jsem se nepříjemně. Svaly byly oteklé jako po několika hodinách intenzivního tréninku, ale bolest nebyla taková, abych si musela vzít prášek. Kolem prsou jsem měla jizvy, ty byly po osmi týdnech sotva viditelné, ale nový tvar už zůstal neměnný; kulatý a pevný. A co je důležité – pod kůží vůbec nic necítím,“ svěřuje se Claire.

Operace se stane běžnou rutinou ne dříve než za deset let. „Vše, co se dává do prsou, ať už je to silikon nebo pletivo, musí projít přísnou kontrolou, aby byla jistota, že těleso nebude pro tělo škodlivé,“ vysvětluje plastický chirurg a šéf světové asociace lékařů Rajiv Grover.

Anketa KAFE.cz

Nechala byste si voperovat pletivo do prsou?

  • Jitka (43 let): „Ani za nic. Sice moje ňadra nevypadají jako když mi bylo dvacet, ale do žádné operace pod narkózou bych kvůli nim nešla. To mi za to nestojí.“
  • Elena (29 let): „Proč ne. Zatím mám ještě čas, ale pokud mi prsa časem povadnou, třeba po porodu a bude tahle možnost, určitě bych do toho šla.“
  • Soňa (52 let): „Pletivo do prsou? Oni už neví, co by vymysleli. Vždyť vůbec neví, co to v těle udělá třeba za dvacet let, nemají to vyzkoušené. Já bych do toho nešla ani za milion.“

Tip KAFE.cz

Bojíte se operace? Tak si kupte dobrou podprsenku nové generace, která vám vytvoří svůdný dekolt. Kvalitní a správně padnoucí podprsenka je základním aspektem nejen pro maximální pohodlí, ale i pro správné držení těla. Nezapomínejme, že podprsenka podpírá vaziva v prsech a zabraňuje tak jejich vytahování.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Soutěž Eurobabička podporuje Nadaci pro výzkum rakoviny – Rakovina věc veřejná

Soutěž Eurobabička

Nadace pro výzkum rakoviny – Rakovina věc veřejná se v letošním roce spojila se soutěží Eurobabička, jejíž 5. ročník vyvrcholí finálovým večerem dne…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU