Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ploché bříško. Zn.: Rychle!

Do léta už moc času nezbývá. Chcete mít dokonalé bříško? Pak dodržujte náš jednoduchý plán a letos rozhodně budete moci obléknout dvoudílné plavky.

Zdroj: Thinkstock Zapomeňte na diety

Všichni jsme o nich slyšeli: dieta se zelnou polévkou, banánová dieta, koktejlová dieta či různé další diety podle hollywoodských hvězd. Jakmile do nějaké z nich zabřednete, nejspíš nějaké to kilo opravdu zhubnete. A k tomu se budete cítit tak nějak naplněně a motivovaně, protože najednou máte plán a pocit, že něco děláte pro svoji linii. Jenže většinou se dřív nebo později objeví problém ve vaší hlavě – pro mozek je totiž velmi těžké udržet si koncentraci na něco, co není přirozené a co ho nebaví a dodržovat mnohdy složité jídelní plány. Nebo jídelníčky, které nejsou energeticky a výživově vyvážené. Takže takhle ne! Místo toho se zaměřte na jídlo velmi chutné a na břicho plnící potraviny, které udrží vaši chuť pod kontrolou tak, že nebudete mít chuť dál se přejídat. Mezi takové potraviny patří třeba celozrnné cereálie, ovesné vločky, zelený čaj, tuňák, losos, jablka, vlašské ořechy či libové kuřecí, hovězí nebo vepřové maso.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Desatero pro zdravý spánek

Desatero pro zdravý spánek

Kolik hodin spánku člověk potřebuje? Jak vzniká chrápání a kdy škodí? To jsou otázky, které trápí mnoho z nás. Odpověď na ně poskytli přední světoví…

Akční letáky