Padesátka není konec světa. Kombinace přiznaného věku a sebevědomí je přitažlivá

Padesátkou život nekončí.
Prohlédněte si všechny fotografie (12)

Čas se nedá zastavit ani ošálit. I když se proti vráskám a šedinám snažíte bojovat ze všech sil, nemůžete vyhrát. On si cestičku, jak vás pokořit, vždycky najde. Je lepší jít mu naproti a přijmout jeho úmysly s otevřenou náručí.

Cesta do pekel

V životě ženy je několik milníků, které přijímá s nevolí a má pocit, že zatímco přichází nová dekáda, výdobytky té staré nadobro ztrácí. Ve třiceti se očekává, že budete mít trvalý vztah směřující ke svatbě a slibnou kariéru. Do toho vám začínají tikat biologické hodiny. V padesáti přihlížíte, jak si vaše děti zařizují svůj vlastní život. A vy se pomalu ve vlažném vztahu po boku manžela přesouváte do klídku za zenitem, kde si budete kupovat papuče pro seniory a dožijete do důchodu.

To není scénář, na který byste se měla těšit. Můžete ho změnit jako mávnutím proutku, protože stárnutí není diagnóza, ale stav, který přichází přirozeně. A pokud ho přijmete za svůj bez boje, budete mnohem šťastnější.

Šediny jako trend

S přibývajícím věkem se stále více vlasů mění ve stříbrné nitě. Než je stále skrývat uniformní mahagonovou barvou, to je radši přiznejte a ukažte svému okolí, kdo ve skutečnosti jste. Už dávno neplatí, že jsou šedivé vlasy synonymem stáří. Můžete díky nim dát světu ten nejvýmluvnější vzkaz: "Nic neskrývám a hraju s čistými kartami. Jsem jaká jsem. Sebevědomá a spontánní."

O co víc necháte vlasy ladem, o to důslednější musí být péče o pleť a tělo. Přiznaný věk neznamená rezignaci! Šediny splní svůj účel jen s rozzářeným obličejem, správně hydratovanou pokožkou a sportem zocelenou figurou. Stále budete mít skvělou práci, podporujícího manžela, který se v cestě za přirozenou barvou vlasů stane rád vaším sparingem, kamarádky, děti a koníčky. Měníte jen barvu, ale ovlivníte hodně ze sebe!

Padesátkou život nekončí.

Pár let zpátky se objevil trend šedivých vlasů, ale to nemělo s přirozeností nic společného. Byl to zajímavý experiment, který pohltil hlavně mladé ženy a muže, kteří nechtěli zapadnout v davu.

Když se nedávno pochlubila Salma Hayek prošedivělou fotkou, kde nemá vlasy dokonale uhlazené a nabarvené, zřejmě nečekala, že způsobí takový poprask. Byla jiná, přirozená a sexy. Sociálním sítím se pod tíhou komplimentů rozklepala kolena.

Nahlédněte do galerie a inspirujte se ženami, které daly šedinám zelenou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky