Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Odpočinek po sportu? V masážní vaně.

Zdroj: Profimedia.cz

Znáte to. Vrátíte se z aerobiku, squashe či tenisu a jediné, na co máte náladu, je naložit se do vany! A masáž by se taky hodila… Můžete mít obojí, pořiďte si masážní vanu a budete se cítit jako znovuzrozená.

Masáž i koupel v jednom

Po náročném dnu přijde pořádná koupel zaručeně vhod. A zvlášť po sportování. Tělo, které dostalo zabrat, potřebuje pořádně relaxovat. Naložit se do vany je skvělé, jenže tělo vám nenamasíruje. Ovšem taková masážní vana, to je jiný šálek kávy…

Aby vám masáž prospěla

Masážní vana se liší od té normální tím, že má hydromasážní systém. Základním principem je prudké proudění vody. Voda se nasává čerpadlem z vany a znovu se do ní tryskami vrací. To způsobuje příjemnou a uvolňující masáž těla, kterou po sportování ocení každý. Pozor: budete-li si pořizovat masážní vanu, nechejte si správně umístit trysky. Ty by měly směřovat od končetin směrem k srdci. V opačném případě masáž bude působit spíše rušivě a rozhodně vám neprospěje.

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Na to, abyste si mohli pořídit hydromasážní vanu, nemusíte mít miliony. Pořídíte je v řádu desítek tisíc. Například vana Teiko Eco Hydro od výrobce Auriga obsahuje 4 maxitrysky, u nichž si regulujete směr a intenzitu proudu a 2 minitrysky. Měnit si můžete i intenzitu masáže.

Cena: 21 133 Kč

www.koupelny-vany.cz

Je libo perličky nebo vířivku?

Budete-li si pořizovat masážní vanu, můžete si vybrat, jaký systém hydromasáže bude pro vás nejvhodnější. V podstatě jsou dvě možnosti – buď si pořídíte vířivý systém nebo perličkový systém. Tyto dvě možnosti můžete také zkombinovat. A čím se liší? Vířivý systém je klasická technika masáže. Účinně vás zbaví napětí a ztuhlých svalů. Perličkový systém je zase založen na principu proudícího studeného nebo ohřívaného vzduchu. Vznikají tak vzduchové bublinky, která vás budou příjemně masírovat.

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Počet trysek, které masážní vany obsahují, se značně liší. Například model Evita obsahuje až 24 trysek (14 po bocích a 10 na dně) a kromě hydromasáže vám poskytne i skvělou perličkovou masáž. Navíc má vestavěné rádio a výstup na CD. Samozřejmostí je časovač a autočištění.

Cena: od 52 641 Kč

www.aqua-cz.cz

Investice, která se vyplatí.

Ceny masážních van jsou různé. Je to trošku dražší luxus, ale někdy se vyplatí investovat do relaxace. Za levnější masážní vanu zaplatíte v řádu desítek tisíc, ty dražší se vyšplhají až kolem 300 000 Kč. Masážní vana je takový malý komfort, který vám nabídne příjemnou relaxaci, kdykoliv si vzpomenete. A v dnešní uspěchané době je nutné se na chvilku zastavit a odpočinout si od všech stresů všedního dne!

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Čím vyšší cena, tím více luxusu můžete očekávat. Vířivá vana Envoy obsahuje dokonce 39 trysek a dvě čerpadla o výkonu 1,5 kW. Součástí jsou velmi pohodlná lehátka a rohové sedadlo, jenž vám poskytnou uklidňující hydromasáž lýtek, zápěstí i zad. Tři trysky FootStream zajišťují mimořádnou masáž nohou.

Informace o ceně na vyžádání.

www.virive-vany.com

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Padají vám vlasy? Poradíme.

Trápí vás problémy s vypadáváním vlasů? Nejste sama. Podobné potíže má bohužel stále více žen. Částečně to má na svědomí genetika, na vině je ale i…

Akční letáky