Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Novinka v kosmetice: Zahřejte si vlasy

Zdroj: gettingpersonal.co.uk, beauty-eshop.cz, profimed.cz, profimedia.cz

Dopřejte vlasům horkou sprchu výrobků od profesionálů. Uvidíte, že záhy budete mít bujnou kštici zdravě vypadajících vlasů.

Výrobky určené pro profesionální péči o vlasy, které kromě toho, že vám pomohou upravit účes, zároveň pečují i o vaši pokožku, nabízí řada firem. Mezi ty u nás méně známé patří značka Lee Stafford.

Žhavé zbraně

Mezi nejžhavější novinky mladého Brita patří přípravky řady Hot Shots, které vznikly, aby pečovaly a podporovaly i zdraví pokožky hlavy, a tím zlepšily celkovou vizáž vlasů. Příjemně vonící produkty podporují prokrvení pokožky hlavy díky pálivým ingrediencím. Teplo a masáž hlavy zlepšují mikrocirkulaci okolo vlasových folikul, což umožní zvýšenou absorpci živin. Přípravky tak mají vliv na zrychlení růstu vlasů a současně podporují jejich zdraví.

 

Tip Kafe.cz

Suchý šampon

Mezi velmi oblíbené produkty patří Suchý šampon, který osvěží, vzpruží a umyje vlasy. Díky němu budou čisté kdekoli chcete a potřebujete – bez vody a fénování.

Cena: 260 Kč

Zaměřeno na blondýnky

Řada nabízí šest různých přípravků. Některé přinášejí příjemně hřejivý pocit, jiné jsou ultra hřejivé. Britský kadeřník si posvítil také na blondýnky. Pro ně má přichystaný přípravek samohřející péče 4blOndes s komplexem obsahujícím výtažky ze slunečnice a extra zvlhčujícími složkami.

 

Tip Kafe.cz

Kúra pro blondýnky

Samohřející péče obsahující Pro-Blonde komplex odstraňuje nechtěné mosazně a kanárkově žluté tóny a nahrazuje je ledově čistým odstínem. Určeno pro přírodní i barvené plavé vlasy.

Cena: 340 Kč 

Pro milovnice objemu

Pro milovnice objemu je určen přípravek Volume Detox s bílkovinami a výtažky z červené řepy, které zlepšují strukturu vlasů a současně podporují jejich lesk. Volume Detox bojuje proti zplihlým vlasům a je vhodný pro jemné vlasy bez života. Kromě toho přípravek i krásně voní. Poker Straight je zase určen těm, kteří by se rádi zbavili zvlněných vlasů. Komplex se zeleným čajem přináší efekt rovných vlasů a přirozený lesk.

 

Tip Kafe.cz

Šampon Poker Straight

Díky šamponu pro cíleně rovné vlasy bude vaše hříva hladká, hedvábně jemná, lesklá a nebude poletovat jako chmýří. Povrch vlasů je negativně nabitý, a proto funguje jako magnet pro formuli QUAT, která vlasy uhlazuje a působí antistaticky.

Cena: 230 Kč 

Rovné, nebo lokýnky?

Naopak ženám, které si přejí zvýraznit své nevinné lokýnky, je určen přípravek s komplexem Pro Curl, který vlasy zvláčňuje a oživuje přirozené vlny. Dokonale lesklé vlasy budete mít s péčí Pro Shine s medem, panthenolem a mořskými minerály, která proniká do střední části vlasu a zevnitř jej zvlhčuje. Tím dochází k obnově a vlasy září zdravím.

 

Tip Kafe.cz

Šampon pro nevinné lokýnky

Šampon pro nevinné, přírodní vlny, lokýnky a kudrlinky, které chtějí být zkroceny. Výtažky z mořské řasy a soli z Mrtvého moře podporují přirozené vlnění vlasů a zároveň definují jejich tvar.

Cena: 255 Kč 

Nechcete čekat?

Extra hřející je přípravek pro nedočkavce, kteří nemají čas čekat desítky minut na působení kúry, obsahující péči Pro Repair, která během pouhých dvou minut zázračně regeneruje vlasy. Aminokyseliny a výtažky ze sóji posilují, oživují a obnovují celistvost vlasu. Produkt Pro Repair zvláčňuje, zvlhčuje a dobíjí vaše vlásky.

 

Tip Kafe.cz

Kúra pro nedočkavce

Dvouminutová zázračná samohřející péče zrychlí růst vlasů a současně posiluje jejich zdraví. Uvítají ji obzvlášť ti, kteří svůj drahocenný čas raději věnují důležitějším věcem. Vaše vlasy budou za krátkou chvilku zdravé!

Cena: 340 Kč 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky