Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikki: Nikdo nevěřil, že tak velkou nadváhu shodí, ona to dokázala a je krásná

Nikki je velká bojovnice!
Nikki je velká bojovnice!
Zdroj: Pinterest
Nikki je velká bojovnice!

Lidí, kteří neumí ukočírovat svoje chutě a komplexy si kompenzují plnou ledničkou, stále přibývá. Nikki Webster se projedla až ke třísetkilogramové hranici, ale vinou na tom nesou tak trochu její rodiče...

Dej si!

Pár kilogramů navíc člověk většinou neřeší. Když je ale pneumatika kolem pasu už moc velká, ukazuje ručička na váze na alarmující hodnoty a shazování je čím dál složitější. To byl případ Nikki Webster, která byla celý život velmi introvertní a uzavírala se do sebe. Absenci přátel si kompenzovala nezdravým jídlem a kynula. Hůř o to, že byla jedináček a rodiče jí nedokázali nic odepřít. Byli rádi, že jejich dceři chutná. Bylo to tak celý její život. Místo toho, aby dali mladé dívce jasné hranice, v jídle ji podporovali a stoupající váhu dlouho ignorovali.

Varování

Lékaři dívku několikrát varovali, že její váha začne brzy zasahovat do jejího života a přijde omezení základních schopností. Nikki na jejich rady nedbala a projedla se ke 300 kilogramům. To už byla částečně závislá na pomoci svých blízkých. Nedokázala sama vstát z postele, nevešla se do autobusu ani sprchového koutu, ušla jen pár kroků a musela se svalit zpátky na pohovku. Nešlo jen o fyzickou zdatnost, ale i zdravotní komplikace. Léčila se s vysokým tlakem, cukrovkou, otoky, selhávaly jí ledviny. Její rodiče měli na starosti i její intimní hygienu. To pro ni bylo tak moc ponižující, že se rozhodla pro razantní krok.

Odhodlání

Přihlásila se do pořadu, kde jí měli odborníci poradit, jak zhubnout a vést normální život. Změna neprobíhala v posilovně, ale na talíři. Nikki se musela vzdát sladkého pečiva, smažených jídel, polotovarů a limonád. Vše, v čem do té doby ukrývala svoje komplexy, si odepřela a najela na mnohem zdravější jídelníček. Zeleninu, ovoce, dušené maso i zdravé tuky zařazovala postupně, aby to pro její mohutné tělo nebyla příliš velká zátěž a orgány nezačaly kolabovat. Pro větší a rychlejší efekt podstoupila operaci žaludku. Po měsících dřiny bylo jasné, že došla do cíle. Shodila neskutečné množství tuku a v hlavě si dokázala srovnat, co je pro ni a její tělo dobré a přínosné.

Pod kudlu

Jednu vadu na kráse však stále má. V tučném období dostávala její kůže pořádně zabrat a se shozenými kilogramy se nestáhla zpátky na původní velikost. Nikki proto čeká náročná operace, kde přebytky "sešijí" tak, aby kůže pasovala na nové tělesné míry. Pak už bude mladá žena konečně spokojená a proměna kompletní.

Na neuvěřitelnou proměnu se podívejte do galerie!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky