Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nemáte energii? Dobijte se masáží

Zdroj: Profimedia.cz

Cítíte se unavená a zcela bez energie? Vybrali jsme pro vás tři speciální masáže, které vám vrátí sílu a dobijí baterky. Pokud ale dáte přednost masáži od partnera, poradíme vám, jakou kosmetiku použít.

Masáž lávovými kameny

Okamžitá úleva, relaxace a příliv energie… Že byste něco takového také potřebovala? Pak není nic jednoduššího, než se vydat na masáž lávovými kameny. Je považována za královnu masáží, a to proto, že kombinuje klasickou masáž s velmi uklidňujícím dotykem horkých lávových kamenů. Kromě toho, že vám vlije energii do žil, tělo prohřívá, relaxuje a harmonizuje, stimuluje krevní oběh, pomáhá při revmatismu, bolestech zad, hlavy či při menstruačních bolestech. Je ideální pro všechny s výjimkou lidí, kteří mají problémy s křečovými žilami, vysoký tlak, otevřenou ránu, anebo nedávno prodělali operaci.

Na kolik vás vyjde: celé tělo od 800 Kč, záda od 350 Kč
 

Osvěžující masážní olej 

Osvěžující masážní olej

Pro ženy, které raději dají přednost masáži v klidu domova, přinášíme skvělý tip. Pořiďte si tento osvěžující masážní olej a nechejte si jej nanést od partnera! Obsahuje extrakty z jalovce, eukalyptu, rozmarýnu, kopřivy a kostivalu. Příznivě působí při psychické a fyzické únavě, při svalových bolestech či otocích končetin způsobených tělesnou námahou. Použít jej můžete i do sprchy nebo koupele.

Cena: 385 Kč (medhelp-shop.cz)
 

Masáž přísavkami Ba Guan

Určitě znáte klasické baňkování a možná jej nechcete podstoupit právě proto, že hrozí vznik nehezkých podlitin. Řešením je speciální masáž Ba Guan, která je bezbolestná, použité přísavky jsou gumové a kromě toho bude vaše tělo hýčkané speciálními oleji. Přísavky jsou skvělé nejen na bolesti zad, ale především na častý kosmetický problém žen – na boj s celulitidou! Masáži je třeba se vyhnout při nízkém či vysokém tlaku, nemocích srdce a epilepsii.

Na kolik vás vyjde: cca 800 Kč (60 minut)

Luxusní francouzský olej Mimosa 

Luxusní francouzský olej Mimosa

Naprosto luxusní francouzský olej Le Chatelard s podmanivou vůní pochází ze slunné oblasti Provence. Jde o přírodní kosmetiku, která bude vaši pokožku hýčkat, tělo provoní a přinese vám příjemnou relaxaci.

Cena: 199 Kč (masaze-obchod.cz)
 

Havajská masáž

Luxusní masáž s názvem Lomi Lomi, která pomáhá odstranit únavu a navodit pocit absolutní relaxace pochází z Havajských ostrovů. Základy našla v tradičním místním tanci, kde se jako základ používá pohybu předloktí. A tak na rozdíl od klasické masáže můžete čekat, že se vašeho těla bude dotýkat právě masérovo předloktí. Masáž je skvělá i na stimulaci krevního oběhu a pro detoxikaci organismu. Je velmi vhodná pro silnější postavy!

Cena: od 450 Kč

Zjemňující masážní olej 

Zjemňující masážní olej

Tento zjemňující olej lze použít jak na tělo, tak při masáži. Je obohacen o semínka z hroznového vína a oleje ze sladkých mandlí. Zjemní a vyživí vaši pokožku a zanechá ji vláčnou a jemně naparfémovanou! Luxusní zážitek.

Cena: 496 Kč (loccitane.cz)
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky