Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejlepší letní sporty aneb léto bez celulitidy

Potřebujete se rychle zbavit nevzhledné celulitidy? Ještě není úplně pozdě. Díky těmto 4 sportům můžete její příznaky zmírnit natolik, že zůstane vašemu okolí utajena, i když budete v bikinách.

Zdroj: Thinkstock Pohyb prokrvuje tkáně a povzbuzuje krevní oběh, a tím bojuje právě proti celulitidě a zbavuje nás kil. Navíc postupné posilování zpevňuje a stahuje kůži, která po větším úbytku váhy mohla zůstat nepěkně povolená. Které to tedy jsou?

CHŮZE

Tenhle zázrak snad nechybí v žádném seznamu užitečných sportů, a to jak na hubnutí, tak na zpevnění. Jde totiž o pohyb pro nás nejpřirozenější, čím více se chůzi budeme věnovat, tím méně budeme muset navštěvovat fitko. Díky ní můžete spálit až 400 kcal za hodinu. V létě je navíc mnoho příležitostí, jak se procházet. Můžete vyrážet se psem na procházky nebo si pořádně projít evropskou metropoli, kterou s rodinou navštívíte. S dětmi můžete vyrazit za českými památkami. Stačí vyšlapat pořádný kopec k nějakému hradu. Myslete hlavně na správný postoj těla, aby vás nebolela záda, a dobré obutí. Obyčejnou chůzi zpříjemní a zefektivní hůlky na nordic walking. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky