Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Naučte se umění perfektního make-upu

Naučte se umění perfektního make-upu
Naučte se umění perfektního make-upu
Zdroj: www.surfacemakeup.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (4)

Není škola jako škola. Ve škole make-upu Surface byste tabuli a lavice hledali marně. Místo učebnic tu na vás čekají štětce a profesionální líčidla a místo přísné paní učitelky lektoři v podobě profesionálních make-up artistů.

Stejně jako se učíme chodit, mluvit, psát, se znalostmi ohledně perfektní vizáže se také automaticky nerodíme, musíme se je naučit. A právě proto vznikla před 7 lety škola make-upu Surface. Kurzy probíhají v profesionálně vybavených učebnách. Uměleckou atmosféru doplňuje ateliér, ve kterém jsou práce studentů průběžně fotografovány a po skončení rekvalifikačních kurzů studenti obdrží portfolio s fotografiemi svých děl. Kurzy vedou špičkoví lektoři a za pomoci nejnovějších kosmetických vychytávek.

Zdroj: www.surfacemakeup.cz

V Surface se pracuje pouze s profesionální dekorativní kosmetikou například značky Maqpro, kterou doplňují speciální vizážistické pomůcky. Make-up se aplikuje antibakteriální pěnou – beauty blenderem, obtisknutí řasenky během aplikace zabrání Mascara Shields, rozsypání stínů pod očima předejdete pomocí Shadow Shields...

Zdroj: www.surfacemakeup.cz

Od Kleopatry po Hollywood

Pokud toužíte po kariéře vizážistky, přihlaste se na některý z rekvalifikačních kurzů. Zájemkyně hlášené na úřadě práce a marně hledající uplatnění v oboru navíc mohou žádat o úhradu kurzů úřadem práce! Škola Surface je totiž akreditovaným zařízením ministerstva školství. Vybrat si můžete ze tří různě obsáhlých a dlouhých kurzů – 5denního basic, 10denního beauty nebo 20denního master make-up kurzu. V nejdelším master make-up kurzu se naučíte vše podstatné od úplných základů až po nejnáročnější techniky. Proniknete do tajů stínování obličeje, korekce nedokonalostí, naučíte se techniku dokonalých očních linek, líčení očí i rtů, vyzkoušíte si různé styly líčení. Lektoři vás zasvětí také do vlasového stylingu i specializovaných druhů líčení, jako je svatební make-up, make-up na přehlídková mola, pro fotografii, video či televizi. Nevynecháte ani průřez érami make-upu od dob Kleopatry po filmový Hollywood. Na závěr kurzu skládáte zkoušku a pokud uspějete, získáte certifikát v oboru Vizážistika a barvové poradenství. Surface vás navíc do začátků vybaví profesionálním make-up kitem.

  Zdroj: www.surfacemakeup.cz

Tip Kafe.cz:

Ať už toužíte začít kariéru vizážistky nebo vás svět make-upu jednoduše baví a chcete se naučit něco nového, zavítejte na www.surfacemakeup.cz a přihlaste se na některý z kurzů nebo konzultací školy make-upu Surface.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky