Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nasedat, jede se na dámskou jízdu!

Zdroj: Redakce

Zima je v plném proudu, jen sníh na sebe zatím nechává čekat a předpovědi bohužel velí deštivé Vánoce na blátě. Což je ale naprosto příhodná situace, kdy si s kamarádkami vyrazit na pořádnou dámskou jízdu, nejlépe do lázní na víkendový relaxační pobyt.

Protože kde jinde byste lépe zapomněla na zamračenou oblohu, plískanice a celoroční stres. Po celém roce péče o rodinu a pracovním maratonu si zasloužíte odpočinek!

Řada lázeňských domů i wellness hotelů dnes pořádá relaxační víkendy s lákavými procedurami pro očistu těla i duše, takže výběr je pestrý, ale možná o to těžší, protože zvolit si mezi všemi těmi úžasnými saunami, vířivkami a nejrůznějšími masážemi, to dá přece jen práci. V nabídce jistě najdete i takové víkendy, které jsou šité na míru ženám, tedy přesně takový, jaký vy potřebujte a jaký si zasloužíte. Takové víkendy jsou obvykle ve spojení se cvičením, relaxačními masážemi s vonnými oleji a nejrůznějšími zábaly pro zdokonalení vaší postavy.

Rozhodnuto? Pak nasedat, odjíždí se na výlet. Ještě před tím ale nezapomeňte důkladně zabalit a domluvit se s kamarádkami na svačinu do auta, protože cesta je daleká a jak všichni víme, na výletě tolik chutná…. Zároveň ale mějte na paměti, že budete sedět dlouho v autě a je nepříjemné baštit smažené obalované věci nebo jiné těžké svačiny. Bez pohybu se špatně tráví a co víc, pak přijedete do lázní a při vstupu do vířivky, do které se tolik těšíte, půjdete s těžkým nafouknutým břichem. Co takhle místo těžkých svačin něco lehčího, po čem nebudete usínat za volantem ani coby spolujezdec a navíc až si vyjdete do lázeňské části hotelu jen v plavkách a županu, budete mít svěží pocit a lépe se cítit. Milky Way minute je vhodná svačinka na cesty i do tašky, až budete pobíhat mezi jednotlivými očistnými procedurami. V kombinaci s ovocem či jogurtem je vydatná, ale zároveň dostatečně lehká, abyste nebyla „přejedená“ celé odpoledne. Milky Way minute je lehká a malá, takže vám nezabere žádné místo v tašce a než přeběhnete mezi saunou a masáží, stihnete si během minuty pochutnat na jedné ze čtyř příchutí - jogurt - müsli, čokoláda - jahody, jablko – skořice, jogurt – jahody a zahnat tak první znaky hladu před večeří. Tyčinka je navíc obohacena o kalcium, řadu vitamínů B a vlákninu.

Teď jste již správně vybavena na cesty, takže nasedat, odjíždí se na dámskou jízdu. Užijte si ji a vychutnejte si ji dvojnásob s lahodnou svačinkou Mily Way minute.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky