Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Naplánujte si svůj půvab: Co dělat denně, týdně, měsíčně

Nečekejte složitý harmonogram, jen pár vyzkoušených rad, jak o svou krásu snadno pečovat.

Co dělat každý den

Bez krému nejdu z domu! Říkejte si každé ráno. Možná vaše prababička za vrchol kosmetické péče považovala umytí tváře mýdlem, ale nemusela čelit smogu, ozonové díře, klimatizaci a stresu. Vrstva krému tyhle pohromy zaštítí a ještě předá pokožce spoustu blahodárných látek. Jestli si lámete hlavu, jaký krém používat, usnadní vám to kelímky roztříděné podle věku. Ovšem oční okolí si žádá speciální péči. Nikdy nešlápnete vedle s krémem proti vráskám, protože ty se právě tady, na tenké a zranitelné pleti, tvoří nejdříve.

Do každodenního pečování zahrňte i rty. Klidně jim dopřejte oční krém, pokožka těchto partií má podobné požadavky. Naneste ho i na obrys rtů, tak předejdete vzniku kolmých vrásek. Jestli ráno nestíháte, mějte v kabelce balzám a napravte to během cesty do práce.

Aby toho ráno nebylo moc, jednu nezbytnost nechte na večer. Druhy krémů: Který je který a jak poznám ten nejlepší pro sebe? nebo 5 důvodů, proč se vyplatí používat BB krémy

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jídlo jako recept na dlouhověkost

Jídlo jako recept na dlouhověkost

Jídlo neuspokojuje pouze naše chuťové buňky. Pomocí správného jídelníčku můžete vypadat skvěle a každý vám navíc bude hádat o několik let méně.

Akční letáky