MOOYYY aneb Můj šperk, moje vášeň...

MOOYYY aneb Můj šperk, moje vášeň...
MOOYYY aneb Můj šperk, moje vášeň...
Zdroj: www.mooyyy.cz

Na začátku byla inspirace pravými kameny a přírodními materiály. Tvoříme šperky, které mají pozitivní spirituální účinky. Tvoříme šperky hravé a kreativní, kde si každý může libovolně nakombinovat kámen nebo přírodní semeno Rudraksha (zvané též Boží slza) podle oblečení, nálady či zdravotního stavu.

Rudraksha má duchovní a léčivé účinky a vytváří obrovskou pozitivní energii. Při jejím nošení pocítíte zvýšenou výkonnost a energii. Posvátné přírodní semeno Rudraksha kombinujeme s perlami, ametystem, růženínem atd.

V některých kolekcích pracujeme s lávovým kamenem, který je silným ochranným amuletem, je zasvěcený léčení a uzdravení. Naše šperky jsou vyrobeny ze stříbra v různých povrchových úpravách.

Kromě kolekce se symboly vycházejícími z jógy nabízíme i autorské kolekce. Je nám ctí, že s námi spolupracují přední české designérky jako Lucie Koldová, Mirka Talavašková či Anna Steinerová. Zakládáme si na zakázkové výrobě, netvoříme žádné strojové série. Autorské kolekce vyrábíme ručně v české dílně a ve spolupráci s českými dodavateli. www.mooyyy.cz (čti můj)


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky