Miss šaría, Miss minová pole, Digitální Miss a další podivné soutěže královen krásy

Nejpodivnější soutěže královen krásy na světě. To by vás nenapadlo...
Prohlédněte si všechny fotografie (34)

Zvykli jsme si, že tuzemské soutěže krásy probíhají standardně - dívky se usmívají, převedou ve volné disciplíně, pro co jsou nadané, předvedou krásné šaty a samozřejmě svá těla v plavkách. Ovšem soutěže krásy mohou být mnohem, mnohem rozmanitější! My pro vás máme deset nejzajímavějších!

Přemýšleli jste někdy nad tím, zda v koutech světa, kde ženy chodí zahalené, vůbec nějaké soutěže krásy existují? My zjistili, že ano.

 

I v zemích, kde ženy musejí chodit například v nikábu - neprůhledné roušce, která zakrývá vše krom očí, jsou soutěže Miss velmi populární. Jsou státy, kde je zahalování povinné ze zákona (Írán, Saudská Arábie), jinde je to jen kulturní zvyklost (např. v Pákistánu)  a v liberálních muslimských zemích, jako je např.Turecko, chápou ženy šátek spíše jako módní doplněk. Miss Turecko je klasická soutěž s obligátní promenádou v plavkách. S Miss Saudská Arábie už je to ale horší.    

Existují i další bizarní soutěže krásy, jako např. Miss minová pole v Kambodži a Angole, Miss vězeňkyně či Digitální Miss. Více o zálibách v podivných druzích krásy se dozvíte v naší rozsáhlé galerii.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky