Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Microblading: Technika, která zaručí dokonalé obočí po celý den

Zdroj: Shutterstock.com
Prohlédněte si všechny fotografie (30)

V pubertě jste si vytrhala obočí a od té doby vám už nenarostlo a vy se teď za jeho tvar stydíte, nesluší vám a navíc vytváří dojem divného výrazu ve tváři. Nebo vám obočí prostě samo od sebe roste ve tvaru, který vašemu obličeji vůbec neprospívá. Anebo vám obočí zkrátka neroste, máte ho řídké, světlé, případně jste o něj mohla přijít vinou nemoci.

Řešením je si každé ráno obočí složitě vytvarovat pomocí tužek, gelů, stínů, speciálních řasenek, korektorů a dalších pomůcek, které pomohou doladit to nejpodstatnější, co na obličeji je.

Ano, ač se vám to možná zdá notně přitažené za vlasy, tak obočí je z hlediska výrazu tváře jeho nejdůležitější část. Obočí, respektive jeho tvar, dokáže zcela změnit výraz ve tváři, aniž by dotyčná hnula jediným mimickým svalem.

V současnosti je v kurzu co nejpřirozenější tvar obočí a jednomu se chce zakřičet: Konečně! Po letech, kdy ženy vypadaly neustále udiveně, případně utrápeně nebo dokonce nemocně, je to to nejlepší, s čím mohl módní svět přijít. Jak to ale udělat, když zkrátka vaše obočí nevypadá jako obočí modelky z módního časopisu a vám se nechce nebo si zkrátka netroufáte na jeho vytvarování pomocí výše zmíněných pomůcek? Řešením může být microblading nebo-li vláskování, což je metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. A je to!

V galerii najdete množství názorných ukázek toho, co s obličejem udělá perfektní tvar obočí! A garantujeme vám, že budete fotografie prohlížet s otevřenou pusou! V galerii ovšem také najdete příklady, jak to vypadá, když se žena svěří do rukou někoho nezkušeného. Proto je nutné, jako ostatně v mnoha jiných případech, dát na osobní reference spokojených zákaznic, na přístup tatérky/kosmetičky, na váš dobrý pocit z celého procesu.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky