Libby Huffer: Neurofibromatóza prvního typu se léčit nedá, ale dají se zmírnit příznaky a žít

Libby Huffer (45) postihlo strašlivé onemocnění, které by jinou ženu zabilo, ona ale bojuje!
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

A vy máte jedinečnou možnost vidět jak! Po té, co si prohlédnete galerii k tomuto článku, vám pak možná nějaký ten pupínek na bradě nebo nose přijde opravdu jako banalita, kvůli které není nutné se hroutit. Upozorňujeme, že fotografie k článku jsou určené jen pro silné jedince.

Libby Huffer, která trpí neurofibromatózou prvního a tedy nejtěžšího typu, se po dlouhých letech cítí mnohem lépe díky zákrokům, při kterých se jí lékaři snaží postupně odstranit z celého těla více než 6000 fibromů, nebo-li nevzhledných kožních výstupků. Žena má za sebou první část léčby a vy se nyní můžete podívat na to, jak vypadala před léčbou, během ní a jak vypadá dnes.

Libby se před časem rozhodla, že už nechce, aby její tělo pokrývalo tisíce fibromů a i medicína postoupila ve svém vývoji, a tak se také stalo, že se jí podařilo získat finance na nákladnou léčbu. Ty získává přes sociální sítě pod heslem „Když nebudeme viděni, nebudeme ani vyslyšeni.“ Dnes má tedy za sebou už dvě kola léčby, během které jí jsou některé větší fibromy vyřezávány, jiné speciálními elektrodami vypalovány.

Velkou inspirací v boji s vrozenou nemocí je ženě její matka, která trpí stejnou chorobou a postupuje teď stejnou léčbu, dcera Lindsey naštěstí neurofibromatózu nepodědila.

Na tomto videu se Libby nezdráhala ukázat nahé celé své tělo.
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky