Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Laura Briosche: Dala přednost zdraví, i přesto, že dnes předvádí velikost 44

Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (23)

Laura Briosche je úspěšnou modelkou a influencerkou, jen se během deseti let výrazně změnily její míry a vztah k jídlu.

Kruté setkání s realitou

Laura Briosche snila o kariéře modelky. Byla vysoká, štíhlá a odhodlaná. Obeslala agentury a čekala na odpověď. Všechny dopisy začínaly poděkováním za zájem a končily strohým konstatováním, že se se svými mírami nevejde do tabulek. Místo toho, aby nad zmařenou šancí mávla rukou, začala Laura hubnout a vypěstovala si silnou bulimii. Toužila procházet se po přehlídkovém mole, věřila, že prokletá "madla lásky" a macatá stehna dokáže shodit. Jedla skromně, cvičila dvakrát denně a tělo začínalo protestovat. I když se ztrácela před očima a v nejhorším období vážila při své výšce 180 centimetrů pouhých 44 kilogramů, dokázala se démonům vzepřít a utřídit si myšlenky.

Nemocná na těle, zdravá na duši

Prozření přišlo na poslední chvíli. Než aby chátrala a vědomě si pro nejistou kariéru podlamovala zdraví, zvolila radši cestu sebepřijetí a srovnání se s realitou. Začala jíst, neomezuje se, cvičí a přátele a muže loví na humor a nově nabyté sebevědomí. Z bulimičky na pokraji smrti se dostala na velikost 44, která je určena spíše pro ženy s velkou nadváhou, ale Laura má své křivky pod kontrolou. Našla rovnováhu mezi pravidelným pohybem a talířem plným dobrot. Extrémy tělu nesvědčí.

Vlastní směr

Laura je velmi aktivní na sociálních sítích, kde ji sleduje téměř půl milionu žen. Těch, které ještě donedávna žily ve spárech předsudků a komplexů z reklam s vyretušovanými kráskami. Pořádá pravidelné pochody, svlékne se do spodního prádla a hrdě vystaví své tělo. Kacíři z modelingové agentury by si zakryli oči, ostatní vidí přirozenou krásu. Nezáleží na tom, že se vás celulitida drží jako klíště, že je břicho po třech porodech povolené a prsa pomalu ztrácí svůj tvar. Udržujte se a krása přijde sama. Pekáč buchet je záviděníhodný, ale zdraví je sexy. Přesně tak to říká Laura Briosche!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky