Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krása, která zabíjí: Příběhy pěti nejatraktivnějších vražedkyň světa

Jodi Arias
Jodi Arias
Zdroj: Pinterest

Nízké čelo, srostlé obočí a ústa surovce - taky si myslíte, že takhle vypadá typický vrah? Nenechte se ošálit vnější schránkou. Krev může spočívat i na něžných ručkách krásných mladých žen, od kterých byste nikdy nečekali hrubé slovo, natož vraždu.

Jodi Arias

O Jodi Arias (na úvodním snímku) byste řekli, že je to hotová sexbomba. Záplava blonďatých vlasů a smyslné rty okouzlily i mladíka jménem Travis Alexander, který s ní prožil vztah plný vášně, ale také žárlivých scén. Přitažlivá Jodi se záhy proměnila v nesnesitelnou stíhačku, která svého milence navíc citově vydírala. Když nebylo po jejím, vyhrožovala sebevraždou. Travis se proto rozhodl vztah ukončit. Tehdy prý řekl svým přátelům: "Nedivte se, když se jednu neděli mezi vámi neobjevím, a najdete mě někde mrtvého." Jeho slova se naplnila. Travis byl nalezen s 27 bodnými ranami v hrudi a se střelnou ránou v hlavě. Bylo mu pouhých 30 let. Jodi původně dostala trest smrti, ten byl však posléze změněn na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění.

Rachel Wade

Rachel Wade Rachel Wade Zdroj: Pinterest

Tato blondýnka mohla být klidně holkou ze sousedního bloku, kterou jste vídávali v obchodě či na diskotéce. Bylo jí teprve 19 let, když ubodala k smrti svou sokyni v lásce, Sarah Ludemann. U soudu se pak hájila, že šlo o sebeobranu. Proti této verzi svědčí fakt, že k vražednému útoku došlo při setkání obou dívek na ulici. A ruku na srdce, dámy, která z vás s sebou běžně nosí v kabelce ostrý kuchyňský nůž?

Amber Hilberling

Amber Hilberling Amber Hilberling Zdroj: Pinterest

V případu Amber Hilberling jsou dosud nevyjasněná místa. Jisté je, že tato půvabná žena strčila do svého manžela tak silně, že proletěl oknem ve 25. patře domu a byl na místě mrtev. Záhadou však navždy zůstane, co tomuto aktu předcházelo. Amber byla v té době v 7. měsíci těhotenství a hádky byly na denním pořádku. Manžel ji prý obviňoval z užívání drog a chtěl se s ní rozvést. Ona sama ale u soudu uvedla, že ji v hádce fyzicky napadl a chtěla ho jen odstrčit, protože se bála o nenarozené dítě. Soud nakonec rozhodl o její vině a v roce 2013 ji odsoudil k 25 letům za mřížemi. O tři roky později Amber spáchala ve vězení sebevraždu.

Mindy Sanghera

Mindy Sanghera Mindy Sanghera Zdroj: Pinterest

Domníváte se, že tato kočka je hvězdou Bollywoodu? Nikoli. Jde o bývalou studentku, která údajně ubodala k smrti těhotnou manželku svého zámožného milence. Případ se stal v roce 2007 v Británii a před několika lety byl znovu otevřen. Mindy trvá na své nevině a její obhájci tvrdí, že soudu chyběly přímé důkazy, které by ji z vraždy usvědčily. Mindy si zatím odpykává doživotní trest v ženské věznici v hrabství Derbyshire a nezdá se, že by jí tam něco chybělo: na cele je sama, k dispozici má vlastní televizi, rádio, rychlovarnou konvici i pračku. Když média zažádala o její aktuální fotografii, zapózovala jim na zahradě věznice, oblečená a namalovaná jako modelka.

Estibaliz Carranza

Estibaliz Carranza Estibaliz Carranza Zdroj: Pinterest

Cukrárna v malebných kulisách Vídně rozhodně nepatří mezi typická místa činu. Stejně tak její provozovatelka, křehká dáma mexického původu, nevypadá jako typická vražedkyně. Přesto paní Estibaliz zabila svého manžela a posléze i nového přítele, protože se jí nedařilo s nimi otěhotnět. Těla obětí rozřezala motorovou pilou a ukryla ve sklepě své cukrárny. Z ústavu pro duševně choré už ji nepustí, ale vytoužené dítě nakonec porodila. Do jiného stavu přišla těsně před svým zatčením, a otec dítěte se s ní dokonce později i oženil.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky