Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kosmetika: Krásné ruce

Kosmetika: Krásné ruce
Kosmetika: Krásné ruce
Zdroj: Archiv firem (Miss Sporty, La Roche-Posay, Sally Hansen)

V květnu už je nejvyšší čas začít pořádně pečovat o ruce a nehty. Ty jsou totiž naší vizitkou a už při podání ruky našemu partnerovi je vystavujeme na odiv.

Jak správně pečovat o nehty a ruce a udělat tak správný první dojem? Držte se našich čtyř základních bodů a budete mít vždy nehty jako z profesionálního salónu. Poradit s produkty si můžete nechat od manikérky, ale zbytek už zvládnete doma sama.

Zdroj: Archiv firem (Miss Sporty, La Roche-Posay, Sally Hansen)

Vytvarujte

  • Nejdříve nehty zkraťte do vámi oblíbené délky. Na slabší nehty se doporučuje délka kratší, abyste si je v běžném provozu nelámala. Použít můžete nůžky nebo kleštičky podle toho, s čím se vám lépe pracuje. Nezapomeňte také na pilníček.

Ošetřete

  • Nejen o ruce, ale i o samotné nehty a nehtovou kůžičku je třeba je pečovat. Dodejte jim vitaminy, které zaručí, že začnou znovu růst a zpevní se.

Posilněte

  • Mezi takové výrobky patří různé posilňující laky, které zpevní a posilní lámavé nehty, takže se nebudete muset bát cokoli dělat. Tentokrát to totiž vaše nehty zvládnou a vydrží.

Nabarvěte

  • A nakonec to nejlepší! Na správně ošetřené nehty naneste barvu. Na denní nošení vyberte jemnější odstíny, nic nezkazíte bezbarvým lakem. A na párty se pořádně rozparáďte, vyberte si barvy ladící s oblečením i celkovým líčením. A nebojte se experimentovat.

Tipy redakce Kafe.cz:

Dokonalá manikúra

Nail Expert Manicure, Miss Sporty, 55 Kč

Zdroj: Archiv firem (Miss Sporty, La Roche-Posay, Sally Hansen)

  • Chcete mít zdravější a krásnější nehty? Důležité je dodat nehtům kalcium, které je krásně zpevní a zabrání jejich lámaní, a pak také vitaminy, které nehty vyživí a dodají jim tak potřebnou sílu k přirozenému růstu. Miss sporty pro vás, a dokonce i vaše dcery, připravila řadu laků pečujících o nehty. Růžový lak Nail Expert Manicure obsahuje vitamin A, který podporuje růst nehtů. A zelený lak obsahuje vitamin E, který nehty zpevňuje. K tomu si stačí pořídit svrchní průsvitný lak, který nehty vyživí a zároveň ochrání.

Ruce jako v rukavičkách

Rozjasňující krém na ruce, nehty a nehtovou kůžičku, Sally Hansen, 99 Kč

Zdroj: Archiv firem (Miss Sporty, La Roche-Posay, Sally Hansen)

  • Určitě to znáte…po zimě jsou naše ruce unavené, vysušené a nevypadají moc pěkně. Vyleze sluníčko a my je hned bez předchozí péče vystavujeme na odiv. Základem je vitaminová bomba v podobě vitaminu A, C, E, oleje z hroznových jader a heřmánek. To všechno má v sobě Rozjasňující krém na ruce, nehty a nehtovou kůžičku od Sally Hansen. Hydratuje, změkčuje a vyhlazuje pokožku rukou, zároveň s nehty vyživuje a zlepšuje nehtovou kůžičku.

Zdravé a upravené nehty

Zpevňující ochranný lak na nehty, Silicium Pastel Care, La Roche-Posay, 280 Kč

Zdroj: Archiv firem (Miss Sporty, La Roche-Posay, Sally Hansen)

  • Péče na nehty ruku v ruce s krásnou barvou? Žádný problém. Díky Silicum Pastel Care, zpevňujícímu laku můžete nehty ozdobit jemnými pastelovými barvami a přitom jim dodat vitaminy a zpevnit je. Díky Meroxylu XL nehty ochrání před UV zářením a dodá jim zářivou barvu a dlouhotrvající lesk. Navíc oxid křemičitý pak zpevňuje lámavé nehty se sklonem k třepení.

 Znáte nějaké triky, jak pečovat o ruce a nehty doma?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky