Regenerace těla a psychický odpočinek jsou důležité proto, abyste vždy načerpala sílu na jinak standardní dennodenní kolotoč děti, škola, práce, nákupy, úřady a péče o domácnost.

Zastavte se na minutu a zkuste si představit jeden takový báječný den, kdy děti budou u babičky, manžela pošlete na chalupu a vy? Vy si budete dělat, co chcete. Co byste říkala lehké snídani jogurt, ovoce a Milky Way minute s příchutí jablko - skořice, lehké svačince s vitamíny, vlákninou a vápníkem? Taková snídaně vám dovolí užít si den naplno a nevrátit se zpět do postele s plným břichem. Pak už je čas na malou procházku po obchodech a koupi čehokoli pro radost. Na nákupy se k vám jistě připojí kamarádka, se kterou si po pár hodinách v obchodním domě zajdete na lehký oběd. Nezapomeňte, že před vámi je ještě spousta aktivit a potřebujete zůstat plná energie. Že vás ale začala honit mlsná? Pak je čas na druhou lehkou svačinku Milky Way minute třeba s příchutí jahody – čokoláda. Potěší rozmlsaný jazýček, ale vy přitom zůstanete stále svěží a natěšená na další aktivity. Máte nakoupeno a je nejvyšší čas si jít lehce zacvičit a poté se odebrat do wellnes centra, protože nezapomeňte, že máte svůj speciální den. Sauna, vířivka, bazén a možná i masáž? Zde doporučujeme malou přípravu s předstihem, objednejte se, ať máte jistotu, že vše klapne. I tento speciální den potřebuje dobrý management a dostatečně včas. Možná byste si mohla dopřát i trochu opálení v soláriu, abyste byla na večer krásná. Vždyť vás přece čeká návštěva klubu a společnost a vy se chcete líbit. Také večeře by neměla být těžká, abyste si celý večer nepřipadala jako balon na odletu a mohla tančit a bavit se dle libosti, protože vám to samozřejmě moc sluší a užíváte si obdivné pohledy okolí. A když je čas jít spát a vy hledáte v kabelce lístek od šatny na kabát, zjistíte, že se tam schovaly ještě dvě Milky Way minute, to kdyby vás přepadl hlad.

Ale tentokrát si je schováte na druhý den. Protože až si budete vychutnávat Milky Way minute s jogurtem – müsli nebo jogurtem – jahodami u snídaně (tentokrát už i za křiku dětí a šustění manželových novin), budete si u toho vzpomínat na svůj speciální den, který jste si královsky užila a možná už dopředu spřádat v hlavě, co všechno podniknete příště, až se vám podaří vyexpedovat rodinu pryč a mít zase jednou další báječný den pro sebe.