Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Katie Piper (33) znetvořil obličej útok kyselinou ze žárlivosti. Jak vypadá bývalá modelka?

Katie Piper (33) znetvořil obličej útok kyselinou.
Katie Piper (33) znetvořil obličej útok kyselinou.
Zdroj: Profimedia.cz a facebook Katie Piper
Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Katie Piper byla mladá naivní dívka. Sblížila se s mužem, který ji oslovil přes sociální síť a už na druhé schůzce jí řekl, že jí miluje. Denně jí posílal tolik zpráv, že jí totálně zahltil mobil i počítač. Když už toho po pár týdnech bylo na Katie moc, a rozhodla se vztah ukončit, Danniel Lynche ji znásilnil a zmlátil. Katie udělala velkou chybu, že tento jeho čin ze strachu nenahlásila na policii.

A tak se tedy stalo, že k ní jednoho dne přistoupil na ulici neznámý muž s kelímkem s vodou, kterou jí chrstnul z bezprostřední blízkosti do obličeje. Ovšem o vodu se bohužel nejednalo, šlo o kyselinu, která Katie znetvořila během chvilky obličej, krk i horní část těla. Onen muž byl komplic Danniela Lynche. Oba byli za svůj čin odsouzeni k trestu odnětí svobody na doživotí.

Ale zpět ke Katie. Ta se z hrůzného zážitku pomalu vzpamatovávala v nemocnici, kde tým lékařů dával postupně její tělo do pořádku. Katie souhlasila s poměrně radikální léčbou, kdy jí byl v podstatě stažen obličej z lebky a kůže nahrazena novou ze zad.

Dnes je Katie Piper šťastnou maminkou tříleté holčičky, založila nadaci, která pomáhá podobně znetvořeným lidem, vydala knihu nesoucí název Krásná a je zkrátka úspěšná v tom, co dělá.

Prohlédněte si galerii, kde najdete, jak Katie Piper vypadala před útokem, jak po něm a zřejmě i pochopíte první myšlenku rodičů Katie, když ji po incidentu spatřili. "Říkali jsme si, jestli je dobře, že tu tragédii naše dcera přežila," přiznali. V galerii najdete také současnou podobou Katie. 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky