Kanya Sesser (23): Rodiče ji odložili, protože se narodila bez nohou. Nyní vydělává miliony

Kanya Sesser (23): Beznohá top modelka, která přes svůj handicap dokázala vydělat miliony
Více fotografií k článku:
20 fotografií

Kanya se jednoduše bez nohou narodila. Nikdo to ale před porodem netušil a rodiče byli v takovém šoku, že novorozenou Kanyu opustili. Ponechali ji na schodech thajského buddhistického chrámu. Mniši se o malou dívenku starali až do jejích pěti let, kdy si ji odvezl bezdětný americký pár.

Dnes je Kanya soběstačná, silná, úspěšná, sebevědomá a velmi krásná mladá žena. Modelingu se věnuje od 15ti let, kdy ji náhodou objevili během skateboardových závodů. "Nikdy jsem modelkou být nechtěla, mám jiné cíle. Jsem ale za tu možnost ráda! Vydělávám 1000 dolarů denně a žiju snový život."

Mohlo by vás zajímat:

10 typů žen podle druhu postavy: Jaký je ten váš a co byste měla nosit?

 

 


"Chci ukázat světu, že krása není jen o dokonalosti. Já se cítím sexy v těle, které mám. V soukromí se téměř nelíčím, vyznávám přirozenost. Přesto stále trvám na svém a tvrdím, že každý z nás se může cítit přitažlivý,"
vysvětlila svůj životní postoj Kanya. Ta je v současnosti bez přítele, nicméně určitě ne na dlouho, na zájem mužů si totiž tahle dlouhovlasá kráska nemůže stěžovat.

Kanya je ale na prvním místě sportovec, což je znát i na její svalnaté postavě. Téměř nikdy ji nepotkáte na vozíku, nejčastěji se přesouvá pomocí skateboardu nebo vlastních rukou. Věnuje se jízdě na skateboardu, ráda lyžuje a také surfuje. V současnosti se také poctivě připravuje na zimní paraolympijské hry, které se uskuteční v roce 2018 v Jižní Korey. Bojovat o medaile chce coby lyžařka.

Prohlédněte si naší galerii, která je plná odvážných snímků sexy Kanye Sesser!

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek