Jordan: Fanoušci netušili, že před nimi skrývá krutou realitu svého života

Jordan Bone
Jordan Bone

Stačí chvilka nepozornosti a dění na silnici se může rázem proměnit v tragédii, kdy vyhasínají životy a zdraví visí na vlásku. Jordan by mohla vyprávět.

V roce 2005 se mladé ženě obrátil život vzhůru nohama. Nadějná studentka vyvázla z vážné autonehody živá, ale následky si ponese do konce života. Když se dozvěděla o ochrnutí těla od pasu dolů, nechtěla uvěřit. Jako by doslova ztratila půlku sebe. Uzavřela se a i její působení na univerzitě viselo na vlásku. Bylo těžké přijmout změny a nasměrovat svůj život na jinou cestu.

Úleva v nedohlednu

Už před nehodou byla aktivní na sociálních sítích, ale videa byla na míle vzdálená realitě, kterou musela po nehodě odkrýt. Zkoušela řízené meditace a antidepresiva brala po hrstech. Nic z toho jí však štěstí do života nepřineslo. Moc dobře věděla, co musí udělat - dojít k sebepřijetí. Byla dlužníkem sobě samotné, když si nedopřávala ten nejlepší život. To je povinnost každého z nás.

Na správné cestě

V roce 2010 natočila své první motivační video, které poodhalilo kousek z jejího života. Najednou kolem sebe měla spoustu lidí, kteří se navzájem podporovali a inspirovali. Byli to hippies dneška. O tři roky později se "narodil" web JordansBeautifulLife.com. Právě tam se svěřila s celým svým příběhem a začala natáčet kosmetické tutoriály. Tak si získala ohromnou základnu fanoušků, kteří ji podporovali v jejím snažení neotáčet se za nepřízní osudu, ale hledět dopředu.

Jordan Bone se po autonehodě obrátil život vzhůru nohama.

Něco je špatně?

"Proč nikdy nepropneš dlaně? Proč držíš štětce a řasenku tak nepřirozeně? Proč máš pořád zaťaté pěstičky?" Všímavému oku diváka nic neunikne, a tak byla Jordan vystavena poslední zkoušce. Neochrnula jen od pasu po chodidla, ale přímý zásah dostaly i její ruce. Nechtěla odradit své odběratele, a tak tuto část zkrátka vynechala. Video, kde se snaží otevřít tubu s řasenkou, aby si namalovala oči, po tvářích jí tečou slzy a v obličeji je zřetelná bolest, se šířilo jako mor a k dnešnímu dni má přes 17 milionů shlédnutí. To bylo to, co nadobro změnilo její směr - neskrývané emoce. Musela jít přes bolest, fyzickou i psychickou, aby se mohla posunout a podat si ruku s upřímností.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky