Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jessica: Jen, co zatočila s přebytečnými kilogramy, musí bojovat s rakovinou!

Jessica
Jessica
Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Něco navíc nevadí, zdravé a žensky vypadající tvary jsou dnes žádoucí. Ale stav, kdy ručička na váze ukazuje hodnoty vysoko nad sto kilogramů, je alarmující. Změna životního stylu je nezbytná. Ovšem bojovat s kilogramy navíc je nic proti tomu, když se musí začít bojovat se zrádným bujením.

Nezastavitelná

Jessica patřila mezi ty dívky, které se neovládaly a nakládaly si porce jídla, za které by se nemusel stydět ani vyhladovělý řidič kamionu. Časté návštěvy fast foodů, sladkosti a slazené nápoje dopomohly k tomu, že se ručička na váze velice rychle překulila přes 120 kilogramů. Po ženských tvarech nebylo ani památky, všude jen tuk. Vizuální změny Jessice moc nevadily a celulitidu, strie a povolenou kůži neřešila. Zpozorněla až ve chvíli, kdy se přidaly zdravotní komplikace jako vysoký tlak a problémy se srdcem.

Za správný konec

Změna životního stylu byla jediným řešením, jak předejít dalším problémům se zdravím. Jessica si stanovila jasný cíl a začala úpravou jídelníčku. Sladkosti nahradila ovocem a soustředila se na příjem zdravých tuků a dostatečného množství bílkovin. Jakmile nastartovala svůj metabolismus, zařadila pohyb. Pro její tělo byl pohyb zcela neznámý, ale nevzdala se. Kombinace odhodlání a pevné vůle nenechala na výsledky dlouho čekat.

Jessica Jessica Zdroj: Instagram

Dokázala se zbavit více než osmdesáti kilogramů a dnes působí jako lektorka zdravého životního stylu. Radí ženám, které neuhlídaly svou váhu, jak najít odvahu a jít za ztraceným sebevědomím. Nedá dopustit na "opravdové jídlo plné živin" a lymfatické masáže, které udržují lidský metabolismus vzhůru.

Kapitola navíc

Mohlo by se zdát, že všechno klape jako hodinky. Z omylu Jessicu vyvedla rutinní prohlídka u lékaře, kdy se potvrdila zdrcující diagnóza. Díky pozitivnímu myšlení ale nepodlehla panice a rakovinu bere jako součást života. Pere se s ní každý den, pravidelně dochází na všechny chemoterapie a nutná ozařování, dodržuje pokyny lékařů. Přišla o vlasy a značná část imunitního systému dostala na frak, ale neztratila elán a víru v lepší zítřky. Stále cvičí, holduje dobrému a zdravému jídlu a inspiruje spoustu žen k posunu dopředu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky