Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jennifer zdokumentovala svou cestu za novým tělem, museli jí odstranit 6 kg kůže

Žena si nechala odstranit 6 kg povislé kůže, vše poctivě dokumentovala
Žena si nechala odstranit 6 kg povislé kůže, vše poctivě dokumentovala
Zdroj: Profimedia
18+
Prohlédněte si všechny fotografie (31)

Jennifer Ognenovski (23) se po operaci žaludku povedlo zhubnout neuvěřitelných 88 kg. Po tak velkém úbytku váhy byla ale kůže na jejím těle nepěkně povislá. To napravila operace, kdy jí lékaři z těla odstranili 6 kg přebytečné kůže. Jennifer je tak po letech ve svém těle konečně šťastná. Celý průběh své proměny poctivě dokumentovala a tak nyní máme jedinečnou možnost se podívat, jak její cesta za lepším tělem vypadala krůček po krůčku.

Poměrně velké množství obézních lidí se obává zhubnout z toho důvodu, že jejich vytahaná kůže bude vypadat na pohublém těle otřesně. Týká se to samozřejmě obézních s vysokou nadváhou, čemuž se musela přizpůsobit i kůže a náležitě se tedy natáhnout a novým tvarům přizpůsobit. To bývá spojeno se vznikem strií zvlášť, když jde o poměrně rychlé přibírání, nebo má dotyčný zkrátka tendence k praskání namáhané kůže a tvorbě jizviček.  

I přesto, že je kůže pružná, ve většině případů nemá šanci se dostat do původního stavu. Ovšem, opět je nutno zdůraznit, že se jedná o hubnutí morbidně obézních. Pokud máte nadváhu 20 kilo a zhubnete ji zdravě, což znamená pravidelným konzumováním nutričně vyvážených jídel a pravidelným sportováním, rozhodně vám nezůstanou laloky vytahané kůže! Odstranění přebytečné kůže je poměrně složitý chirurgický zákrok, ovšem výsledek stojí za to, jak se můžete přesvědčit v galerii.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky