Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jen málo hvězd stačí ke splnění snů

Zdroj: POHODA, o. s.

Adventní čas se k nám přibližuje malými krůčky a s ním přichází i čas Vánoc. Všichni tento čas chtějí prožít v kruhu rodinném. Avšak ne všichni mají tu příležitost.

Jsme organizací, která pomáhá lidem s mentálním a kombinovaným postižením nejen žít plnohodnotný život, ale pomáháme jim naplňovat i jejich sny. Každý z nás je má. Přidejte se k nám a pomozte!

Stačí, když pouze rozsvítíte hvězdu a přispějete tak velkým dílem k velké věci. Ke splnění konkrétního snu pana Mirka.

Právě zde můžete rozsvítit svoji hvězdu formou dárcovské SMS. Po odeslání dárcovské SMS ve tvaru DMS POHODA na číslo 87 777 obdržíte kód, který zadáte do systému internetových stránek, rozsvítí se Vám hvězda na nebi. A možná i v srdci. Cena této DMS je 30 Kč, z toho 27 Kč obdrží POHODA, o.s. Více informaci najdete na www.darcovskasms.cz.

Peníze, které nám touto formou poskytnete, budou využity nejen ke splnění snu pana Mirka, ale věříme, že vybrané prostředky pomohou naplnit i jiná, neméně smysluplná přání klientů POHODY.

Hvězdy na nebi se mohou rozzářit již 28.11.2009. A další k nim mohou přibývat až do 3.1.2010.

Za Vaši pomoc Vám děkujeme!

Přejeme i vám všem krásné Vánoce a mnoho splněných snů!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Domácí solárium: Opálená i v zimě

Mít krásnou bronzovou pleť je snem snad každé ženy a návštěva solárií je u nás stále v módě. Pokud patříte mezi ty, které bez umělého slunce nemohou…

Akční letáky