Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jednoduchý a krásný účes na večírek či ples

Chystáte se na ples, večírek s přáteli nebo na večeři s mužem svých snů? Chcete upoutat pozornost svým zajímavým účesem a nevíte, jak na to? Zkuste si pomocí stylingových přípravků Lybar Original a rad kadeřnice vytvořit účes, který podtrhne kouzlo Vašeho zevnějšku.

Jaké jsou momentální trendy v účesech?

Obecně letí romantické výčesy, lesklé ohony nebo copy, elegantní polovýčesy (velice populární, koruna vlasů dělá objem a pramínky po stranách obličeje vytváří žádaný efekt – můžou být rovné, kudrnaté, vlnité..), okouzlující drdoly, retro sexy kudrny, dlouhé svěží lokny nebo kaskádovité vlny, různé varianty oblíbeného účesu bob, či krátké pánské účesy.

Zdroj:

Jaký typ účesů se hodí pro dlouhé vlasy?

Když máte dlouhé zdravé vlasy, stačí je umýt kvalitním šamponem na zvýraznění lesku, do kořínků aplikovat objemové tužidlo a po vyfoukání přes kulatý kartáč vlasy upravit do přirozeného účesu. Lybar lak na vlasy Pro lesk vlasů zabezpečí konečnou úpravu – oslňující lesk a fixační účinek, rovněž ochranu před větrem a vlhkostí.

Nebo můžete vlasy z obličeje vyčesat do horního výčesu a zbytek nechat v kaskádách padat na ramena. Po zafixovaní lakem Lybar lak na vlasy Silně tužící bude účes odolný před nástrahami počasí i nepředvídaných okolností.

Zdroj:

Pokud máte dlouhé ale jemné vlasy, můžete si pomoci vlasovými výplněmi, nebo zvolte účes s vlnkami, které kadeřník zpevní tužidlem Lybar pro Jemné vlasy. Po vyfoukání a natočení vlasů se vlny upraví stylingovým krémem Lybar Extra silně tužícím a nakonec se účes fixuje lakem na jemné vlasy.

Zdroj:

Jaký typ účesů se hodí pro krátké vlasy?

U krátkých vlasů vyniknou oči a rty. Je hezké, když má účes objem v temeni hlavy (použijeme-li např. pěnové tužidlo Lybar pro Objem vlasů). Boční partie domodelujeme pomocí stylingového krému Lybar extra silně tužící. A nesmíme zapomenout na lesk – Lybar lak na vlasy pro Lesk vlasů. Krátké účesy dávají hodně možností pro použití různých doplňků.

Pokud chcete překvapit partnera i své okolí, požádejte kadeřníka o dočasné příčesky. Nic tím nepokazíte a v danou chvíli zazáříte k nepoznání.

Lybar Lybar Zdroj:

Jaký typ účesů se hodí pro kudrnaté vlasy?

Kudrnaté vlasy jsou velikým darem od přírody, kterého si však paradoxně málo vážíme. Jsou suché a často neposlouchají, ale když je budeme důsledně hýčkat a dopřejeme jim dostatek hydratace a výživy (kvalitní šampony a kondicionéry i masky pro kudrnaté vlasy), překvapí nás bohatou a lesklou texturou. Stačí pak jen vlasy upravit, vyzdobit vlasovými doplňky a ony zazáří tak, jako žádné jiné.

Zdroj:

www.lybar.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky