JEDINEČNÉ ZÁŘÍ SE ZNAČKOU VICHY

JEDINEČNÉ ZÁŘÍ SE ZNAČKOU VICHY

Je to už rok, co značka Vichy úspěšně představila revoluční přípravek proti vráskám Liftactiv Supreme, který při pravidelné aplikaci nepřetržitě bojuje proti stárnutí pleti. V září se v lékárně oslavují nejen 1. narozeniny krému Liftactiv, ale můžete se těšit v lékárně i na krásný dárek k nákupu přípravků Vichy.

Mnoho žen vnímá stárnutí jako dlouhodobý problém, v jehož důsledku jejich pleť vypadá rok za rokem starší. Co když to však nejsou roky, ale jednotlivé dny, které urychlují projevy stárnutí pleti? Laboratoře Vichy poprvé klinicky a objektivně změřily dopad samotného dne na pleť. Tento unikátní objev poukazuje na biologický fenomén - stárnutí pleti během dne, které se postupem času zintenzivňuje a dlouhodobě ovlivňuje mladistvý vzhled pleti.

Značka Vichy před rokem představila krém z oblíbené řady proti vráskám Liftactiv pro ještě účinnější boj proti stárnutí pleti během celého dne. LIFTACTIV SUPREME představuje první celodenní lifting od Vichy pro nepřetržitou korekci vrásek a zpevnění pleti. Díky nejpokročilejší kombinaci aktivních látek a technologii "DAY PROOF" nepřetržitě bojuje proti projevům stárnutí pleti v okamžiku jejich vzniku, a to na 3 úrovních pro komplexní účinek: okamžitě, během celého dne a dlouhodobě.

Kromě LIFTACTIV SUPREME se v září můžete těšit i na exkluzivní nabídku v lékárně, kdy k nákupu přípravků Vichy nad 690 Kč získáte jako dárek luxusní taštičku plnou miniproduktů.

Hodnota dárku je až 400 Kč, dárek je k dostání ve 3 variantách pro všechny věkové kategorie. Výběr je jen na vás.

1. varianta: IDÉALIA rituál péče pro ideální pleť pro ženy ve věku 25+.

2. varianta: LIFTACTIV rituál péče proti vráskám pro ženy ve věku 35+.

3. varianta: NEOVADIOL MAGISTRAL rituál péče pro obnovu hutnosti zralé pleti pro ženy ve věku 50+.

Akce probíhá od 1. 9. 2015 v našich partnerských lékárnách účastnících se akce do vyčerpání zásob dárků. Více informací o akci a revoluční diagnostika pleti na www.idealnipletvichy.cz.
 

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek