Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak si představují muži z celého světa dokonalé ženské tělo?

Jak si představují muži z celého světa dokonalé ženské tělo? Které zemi nejlépe odpovídá to vaše?
Jak si představují muži z celého světa dokonalé ženské tělo? Které zemi nejlépe odpovídá to vaše?
Zdroj: YouTube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (12)

Nedávno proběhl velmi zajímavý celosvětový průzkum. Zapojeno do něj bylo několik tisíc mužů. A o co šlo? Muži od 18 do 70 let měli za úkol popsat, jak podle nich vypadá dokonalá ženská postava. Grafici pak podle jejich návrhů upravili jednu a tu samou fotografii ženy. Prohlédněte si obsáhlou fotogalerii. A co vy, narodily jste se do správné země? ;-)

V tomto případě opravdu platí rčení, sto lidí, sto chutí. Muži jsou evidentně ovlivněni kulturou své země, ta má vliv na vnímání krásy a v neposlední řadě také sexuality. Spektrum výsledné podoby figurantky je opravdu široké. Někde dokonce změnili i spodní prádlo, které měla žena při fotografování na sobě. Došlo také ke změnám v proporcích obličeje, tvaru očí a barvě a délce vlasů.

Zajímavé také je, že oblé ženské proporce preferují spíše hubenější národy, naopak vyhublé chlapecké postavy zase muži s nadváhou. Zdravému ideálu krásy byli kupodivu nejblíže Američané a v závěsu za nimi Jihoafričané. 

Které zemi nejlépe odpovídá vaše tělo?

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Zdroj: YouTube.com Mohlo by vás také zajímat: LÁSKA A VÁLKA: MILUJI TĚ! Blízko smrti snad ještě víc než kdykoli před tím... 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU