Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak být neodolatelná? Řiďte se našimi tipy

Jak být neodolatelná? Řiďte se našimi tipy
Jak být neodolatelná? Řiďte se našimi tipy
Zdroj:

Mnoho žen trpí řadou problémů, které jsou spojeny s jejich krásou. Pravdou zůstává, že řada z nich je pouze drobnějšího rázu a jsou to spíše samotné ženy, které nejsou spokojené. Jsou však i situace, kdy je třeba trochu pomoci a rázem bude každá žena, ale i dívka neodolatelná.

Soustřeďte se na pleť

Právě problémy s pletí jsou v posledních letech velmi časté. Je to dáno stresem, nekvalitní stravou, ale i prostředím, ve kterém žijeme. Proto je správné o pleť pečovat. Současný kosmetický trh nabídne celou řadu přípravků. Ty nemusíme kupovat jenom sobě, jelikož se jedná i o originální dárky pro ženy. Každý z kosmetických produktů by měl primárně umět to, co potřebujeme. Péče o pleť má obvykle tři hlavní fáze, a to takové:

  • Čištění a peeling pleti
  • Výživa pleti
  • Hydratace pleti

Dnes lze kromě krémů využívat třeba i různé masky, nebo ochranné kúry. Současné krémy si dokážou poradit jak s pokožkou jako takovou, tak i s řadou specifických problémů, kterými může být akné, nebo i objevující-se vrásky.

Zaměřte se na dokonalost svých zubů

Druhý směr, kterým by se každá žena měla vydat, se týká jejích zubů. Pokud je něco, na co se zaměřit primárně, to je jejich přirozená krása. Jak jí docílit? Samozřejmě pravidelným čištěním, a to od útlého věku. Odpovědnost by měla mít každá maminka, která by své potomky měla naučit, co je to správná zubní hygiena. Poté je vysoká pravděpodobnost, že nebudou potřeba návštěvy zubaře, stejně jako nemusí být potřeba ani klinicky testované bělící pásky. Co s krásou zubů také souvisí, to je rozhodně i jejich případné umístění v ústní dutině. Pokud nejsou v jedné řadě tak, jak by měly být, pomohou rovnátka. Ta lze nosit i v dospělém věku.

Když zuby žloutnou

Pravidelná péče spojená s čištěním má na eliminaci žloutnutí zubů velký vliv. Ne vždy ale může být stoprocentní. Mnoho žen nežije příliš dobře, což má za následek právě tento ne příliš vábný jev. Hlavními problémy jsou:

  • Cigarety
  • Káva
  • Alkohol

Tato kombinace se negativně podepíše právě na barvě vašich zubů. S problémem už není nutné navštěvovat zubní ordinace. Zakupte si bělící pásky a vyřešte ho sama. Při výběru nezapomeňte hlavně na jejich účinnost, stejně jako na jejich bezpečnost. Rizikovou látkou pro vaše zdraví může být peroxid a jeho množství.

Jak na dokonalou postavu?

Ano, i ta je velmi důležitá. V první řadě je třeba zapomenout na jakékoliv zázračné produkty, které na trhu jsou. Také pamatujte, že stejně jako výše zmíněný proces bělení zubů, i hubnutí je spíše dlouhodobé. Rozhodně nelze očekávat výrazné výsledky za první týden, nebo dokonce za pár dní. Klíčem k úspěchu je především kombinace sportu a správné stravy. Ta by měla být spojena alespoň s pěti porcemi denně, stejně jako by měla obsahovat bílkoviny, vlákninu, ale také sacharidy či vitamíny a minerály. Co z jídelníčku vynechat je také jasné – hlavně potraviny tučné, sladké i příliš slané. Jejich eliminací obvykle automaticky eliminujete i ty příliš kalorické, které při dietním režimu také nejsou tím pravým.

Pokud vám nějaké to kilo navíc příliš nevadí a dietní režim máte spíše jako formu zdravého životního stylu, myslete na to, jaké problémy může nadváha způsobovat vaší pokožce. Je to kombinace pomerančové kůže a strií. V prvním případě mohou pomoci pravidelné masáže, v tom druhém je to profesionální krém na strie. Ten může používat každá žena i dívka. Pomůže nejenom ve chvíli, kdy už strie existují, ale je také velmi dobrou prevencí jejich vzniku. Používat ho doporučujeme nejenom, když trpíte nadváhou, ale i ve chvíli, kdy postupně přibíráte. A to třeba i vlivem těhotenství. I tato náhlá změna vaší postavy může být spojena s jejich vznikem. Myslete na to!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky