Ilka Bruhl (27): Narodila se s rozštěpem patra, dnes se živí modelingem

  Prohlédněte si všechny fotografie (21)

Ilka se narodila s rozštěpem rtu i patra plus její levé oko trpí neustálým slzením vlivem porušeného slzného kanálku. První měsíce svého života strávila s dírou do obličeje a dýchat jí pomáhaly jen dvě malé trubičky. Rodiče mladé Němky celou její strastiplnou cestu za zdravím pravidelně fotografovali.

Dnes má Ilke za sebou deset operací, díky kterým vypadá tak, jak vypadá. „Já si pamatuju jen poslední tři operace. Všechny ostatní museli ve své podstatě zvládnout moji rodiče, kterým jsem za vše neskonale vděčná.“

Ilky heslem je, že každý jsme krásný a je úplně jedno, jak vypadáme. Mnohem důležitější je podle ní vnitřní krása, která z člověka vyzařuje a dělá jej krásným. „Pokud je člověk ošklivý uvnitř, nepomůže mu vnější krása, takhle to nefunguje,“ vysvětluje rusovlasá žena.

Ilka Bruhl

Sympatická dívka před dvěma lety požádala svého známého fotografa, aby jí také vytvořil profesionální snímky. Ty pak uveřejnila na Instagramu. Následně se setkala se spoustou pozitivních reakcí, které jí dodaly odvahu k postování dalších snímků. Ilke profil je dnes plný snímků s hlubokým posláním: Ty jsi krásný/á!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek