Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

I muži mají citlivou pleť: Pomůže síla rostlin

I muži mají citlivou pleť
I muži mají citlivou pleť
Zdroj: Yves Rocher

Nejen ženská pokožka potřebuje hydrataci a zklidnění. Vlivem žiivotního prostředí, stresu i častým holením může docházet k přesušení pleti, jejímu pálení a dalším nepříjemným pocitům. Máme pro pány účinnou pomoc...

Kosmetika pro muže urazila za poslední roky pěkný kus cesty. Již dávno neplatí, že pánové si vystačí s pěnou na holení a sprchovým gelem. Moderní muži se nebojí ani používání krémů a hlavně, u přípravků sázejí na kvalitu.

  • Vyzkoušejte exotiku ve formě přípravků z brazilského keře Anta nebo aloe veru přímo z Mexika.

Svěžest a hydratace

Muž, který je aktivní, sportuje, fyzicky pracuje a potí se, může dříve či později pocítit, že jeho tvář ztrácí potřebnou vlhkost a pružnost. Všimne si toho zpravidla tak, že pokožka svědí, pne a problémy se stupňují po každém holení. Tady pomůže kvalitní kosmetika a zejména pak její důsledné používání.

Tip Kafe.cz:

Bio aloe vera přímo z Mexika

Objevte skvělý pocit ze svěží, hydratované pleti! Složení výrobků této řady je obohacené o výtažek z Aloe vera. Výzkumné laboratoře vybraly bio Aloe vera z Mexika, která má výjimečné hydratační účinky a zároveň pleť chrání.

Gel na holení

Objevte výjimečnou svěžest díky Gelu na holení obohacenému o bio aloe vera s hydratačními účinky a o rostlinný glycerin, který změkčí vousy pro dokonalé oholení.

 

Balzám po holení

Svěží Balzám po holení je obohacen o bio aloe vera s hydratačními účinky a o heřmánkovou vodu, která okamžitě zklidní holením podrážděnou pleť. Balzám je nemastný, nelepivý a rychle se vstřebává.

 

Hydratační péče

Svěží Hydratační péče je obohacena o výtažek z bio aloe vera s hydratačními účinky a o mízu z bio agáve, která zanechá pleť jemnou a pružnou.

 

 

Sprchový gel

Sprchový gel se svěží vůní je vhodný na mytí pokožky těla i na vlasy. Má neutrální pH pro pokožku a je obohacen o výtažek z bio aloe vera s hydratačními účinky. Vyzkoušejte i Sprchové gely s mátou a vetiverem.

 

Čistící gel

Svěží Čistící gel je obohacen o výtažek z bio aloe vera s hydratačními účinky. Mikročástice bambusu připraví pleť na holení a čistí póry do hloubky.

Zklidnění citlivé pleti

Stres, únava a působení znečištěného ovzduší mohou stát za tím, že i mužská pleť se stává citlivou. Podle nedávných studií má citlivou pleť dokonce každý druhý muž nad 35 let.

Tip. Kafe.cz

Boby z keře Anta z Brazílie

Dopřejte si pocit pohodlí! Složení výrobků řady Sensitive Homme je obohaceno o výtažek z bobů brazilského keře Anta se silnými zklidňujícími účinky na citlivou pleť.

Pěna na holení

Jemná Pěna na holení je obohacena o výtažek z bobů keře anta se zklidňujícími účinky a o vodu z heřmánku, která zabraňuje podráždění pleti při holení. Složení pěny je perfektně přizpůsobené citlivé pleti a zanechává ji jemnou a zklidněnou. 

 

Balzám po holení

Balzám po holení je obohacen o výtažek z bobů keře anta se zklidňujícími účinky a o máslo z bio karité s regeneračními účinky na pleť. Složení je nemastné, nelepivé a rychle se vstřebává.

  

Hydratační péče 3 v 1

Hydratační péče 3 v 1 je obohacena o výtažek z bobů keře anta se zklidňujícími účinky a o extrakt z aphloie, který pleť chrání a zanechává ji jemnou a zklidněnou. Krémová textura nelepí a dlouhodobě hydratuje pleť.

 

Deodorant v kuličce

Jemný Deodorant v kuličce je obohacen o výtažek z bobů keře anta se zklidňujícími účinky. Složení neobsahuje hliníkové soli a dlouhodobě chrání pokožku. Má spolehlivé deodorační účinky!

www.yves-rocher.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky