Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

I dámy si rády hrají… Počítačové hry?

Zdroj: Profimedia.cz

Chtěly byste se někdy zkusit odreagovat trochu jiným způsobem, než je u vás obvyklé? Proč ne! Relaxovat a odpočívat lze jak v sauně či u knihy, tak totálním únikem z reality do fantastického světa počítačových her.

Vyzkoušejte si, co by vás bavilo

Jestli si myslíte, že relaxovat a odpočívat u PC her mohou jen muži, pak jste na omylu. Existuje celá řada žen, které dokážou strávit u hry celý den – pokud ovšem na to mají čas a je to pro ně vhodný způsob odpočinku. Ženy jen zpravidla volí jiné typy her než muži. Na trhu je jich nepřeberné množství!

Střílečky nejsou to pravé, nebo že by….?

Střílečky jsou bezkonkurenčně nejoblíbenějším typem her, mezi jejich příznivce patří ale zejména páni a kluci. U stříleček si, milé dámy, odpočinete jednoznačně nejvíce, příliš váš mozek totiž nezaměstnají. Nezapomeňte však vypnout emocionální část šedé kůry mozkové, nalaďte se destruktivně a nemějte slitování. Uvidíte, že se pěkně odreagujete a procvičíte si postřeh! Můžete zkusit být třeba nelítostnou krasavicí zvanou Lara Croft ze hry Tomb Raider. A pokud se vám mordování protivníků zalíbí, určitě vyzkoušejte například i starší typ střílečky Murder Death Kill (ukázka na http://www.youtube.com/watch?v=r1PFhup7lg8), Hereticnebo novější a »vymakanější« Doom 3 (ukázka na http://www.youtube.com/watch?v=qfolzxFachY ).

Adventury vás pohltí!

Pakliže vás široká nabídka akčních her, stříleček a třeba i nejrůznějších leteckých (a jiných) stimulátorů nechává naprosto chladnými, co si takhle obléci novou identitu a pustit se do zachraňování, objevování, vysvobozování a luštění tajemných záhad? Adventury rozhodně dělají čest svému jménu, máte-li chuť prožít neopakovatelné dobrodružství ve stylu Indiana Jonese, neváhejte! Spoustu zábavy si užijete například u her Stroj času, Kingdom O'Magic, Under the Killing Moon nebo Little Big Adventure.

Strategie dají »hlavince« zabrat

Ve strategiích se zpravidla buduje, pěstuje, obhospodařuje, zotročuje či vládne civilizacím o sto šest. Moderní strategické hry jsou zajímavé tím, že je může hrát několik protihráčů zároveň. A to klidně on-line a na pokračování. Jednou z nejznámějších strategií je proslulá sága Duna na motivy stejnojmenného světového bestselleru Franka Herberta. Neméně poutavé jsou například i Empire Earth, Civilization, Company of Heroes, Red Dragon a řada dalších.

Pikantní, logické, sportovní – jednoduše každý si vybere!

Zdálo by se, že hry s erotickými náměty jsou zaměřeny výhradně na pány, ale proč si nezpříjemnit večer dvojnásob? Pozvěte svého milého na virtuální partičku svlékacího pokeru nebo si společně zahrajte nějakou peprnou adventuru. Jestliže vás sexuálně laděné hraní omrzelo, vrhněte se do intelektuálního víru logických her a pomučte své mozkové závity. Nebo si zarelaxujte při surfování na vlnách nebo snowboardingu.

Tipy Kafe.cz

Pro inspiraci si zajděte například na:

Zahrajete si občas? Jakým hrám dáváte přednost? Prozradíte nám favorita?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky