Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hubnutí celebrit: zdravé, nebo nebezpečné?

Na hvězdy světového formátu je vyvíjen, co se týče vzhledu, velký tlak. A tak se není čemu divit, že se uchylují k méně či více nebezpečným dietám. Čím se můžete inspirovat a na co si dejte pozor?

Zdroj: ČTK a Thinkstock Když se „nově štíhlá“ hvězda objeví před hledáčky fotoaparátů, zíráme jen s otevřenou pusou, jak dokázala zhubnout a zpevnit své tělo během několika málo dní. Často netušíme, že jejich krásná postava není darem od boha, ale výsledek neskutečné dřiny a odříkání, které zanechává stopy na jejich zdraví. Každopádně, když je vidíme, máme potřebu se jimi inspirovat, zabojovat a dělat to samé. Hvězdičky to ví a ví to také firmy zabývající se výrobky na hubnutí, a tak každou chvíli vidíme nebo slyšíme celebrity doporučovat ten či onen prostředek ke snadnému zhubnutí. My jsme se podívali na některé hvězdné diety a prozkoumali jsme, jak bezpečné vůbec pro lidský organismus jsou.

Mohlo by vás také zajímat: 7 chyb, které zpomalují hubnutí nebo Hubněte jinak! Třeba sexem, úklidem nebo při vaření

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Prevence aneb dovolená bez starostí

Dovolená: Jak na léky a očkování

Sezona letních dovolených se rychle blíží a lidé začínají plánovat své zahraniční cesty, exotické i domácí výlety. Co všechno byste měli před…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU