Moderátor a´la Krvinka

Petr Vondráček si vyrazil na začátku roku na Ples lékařů za krvinku. Jinak si jeho červený model nedokážeme vysvětlit. Problém je v tom, že se nejednalo o maškarní bál.

Extravagance se cení, ale v tomto případě je červené až příliš. Chtělo to zvolit černé kalhoty nebo sako, případně celý oblek. Pak by Petr (jak tomu obvykle bývá) neměl konkurenci.

Zpěvačka s obojkem

Na stejné akci ukázala své nádherné křivky (vážně nevíme, jak je tohle možné! a uznale tleskáme) zpěvačka Petra Janů. Ta vsadila na černo-bílou kombinaci, kterou si může dovolit jen málokterá žena. Petře moc sluší. Jenže celý out-fit pokazil masivní štrasový obojek. Mnohem lepší by byla lehoučká tenká saténová šálka.

Vypadne... Nevypadne?

Otázka: Má křehká a velmi krásná modelka Iveta Lutovská zapotřebí, aby společnost na plese ve Státní opeře uzavírala sázky, zda její ňadro vyklouzne ze zbytečně necudného modelu?

Odpověď: Nemá!

Když je vzorů příliš

Modelka Denisa Domanská ve Státní opeře předvedla, jak se dá snaha vypadat zajímavě přeplácat. Její vzorované šaty nezaujaly žádného módního kritika. Samy o sobě nejsou špatné, ale nehodí se na ples, nehodí se k nim masivní náhrdelník a nehodí se ani přehnaně tvrdé líčení.

Cože? Negližé?

Další velmi krásná žena - modelka Renata Langmanová - ukázala příliš mnoho z tajemství, která by si každá dáma (hodná vstupenky na Ples v Opeře) měla nechat pro sebe. Renata vypadá, jako když ráno přišel k ní domů fantasticky šikovný kadeřník (to mikádo je skvostné! Moc chválíme...) a pracoval tak dlouho, že se modelka před odchodem na ples nestihla převléknout z negližé. Šaty porušují protokol, odhalují víc, než by měly. Škoda.

Pelichající donchuan

Nějak nevidíme důvod, proč by se Anthony Delon měl stát hlavní hvězdou jakéhokoliv plesu. Jeho angažmá v Brně (Reprezentační ples města se konal v Mahenově divadle) zřejmě podmínilo jen slavné jméno.

Anthony přijel s přítelkyní, ruskou modelkou Annou Sherbininou. Tento druhořadý herec, v minulosti proslulý eskapádami a divokým životem, má do šarmu svého otce pekelně daleko. Tristní je zejména jeho snaha nosit stejný účes. Muž, kterému se objeví kouty tohoto rozsahu, by měl vlasy prostě shodit. A byl by sexy...

Obelix jde tančit

Francouzský herec Gerard Depardieu prý hodlá kvůli vysokým daním emigrovat do Ruska. Podnikl už v této věci dokonce nějaké kroky. My bychom mu doporučovali emigrovat raději někam, kde mu dají dočasně málo jídla, nebo přejíždět mezi Francií a Ruskem třeba na kole.

Tohle už vážně přehnal, vypadá otřesně a nezdá se, že by na svůj vzhled nějak dbal. Na ples v Drážďanské opeře si ani neumyl vlasy a neuvázal pořádně kravatu.

Když šaty nepadnou

Podívejte se na korzet kanárkově žlutých šatů herečky Nadji Michael, které si oblékla v Drážďanech. A odpovězte na otázku: Viděli jste někdy hůře padnoucí model? My už dlouho ne... Kromě toho, že model totálně zazdil jinak pěknou štíhlou postavu.