Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Holmes Place oceňuje vaše úsilí

Začněte plnit své cíle a předsevzetí již letos a zjistěte, kolik zaplatí Holmes Place za vaše cvičení!

Fitness a wellness kluby exkluzivní sítě Holmes Place to v předvánočním čase opět pořádně rozjely a rozdávají dárky na potkání! Ti z vás, kteří se rádi baví, mají od začátku listopadu až do poloviny prosince možnost potkat krásné a energické hostesky v červeném. Objevují se nečekaně ve vybraných pražských barech a klubech a mají pro návštěvníky připraveny soutěže až o 3 500 Kč na výběr služeb klubů Holmes Place. Kdo takovou odměnu získá, má jedinečnou možnost využít ji jako slevu při koupi členství do vybraného klubu a začít tak plnit svá předsevzetí.

Road show probíhá v rámci kampaně Oceňujeme Vaše cíle! Zjistěte, kolik zaplatí Holmes Place za vaše cvičení. V rámci kampaně můžete získat atraktivní slevy na členství či různé bonusy. Stačí navštívit webové stránky klubů a dozvědět se více. Pro všechny zájemce mají kluby také připraveny zajímavé vánoční dárky. Vybírat můžete jak pro sebe, tak pro své blízké. Všechny informace o kampani Oceňujeme Vaše cíle a vánočních dárcích naleznete na www.holmesplace.cz.

Holmes Place Holmes Place Zdroj: Kluby Holmes Place sledují pravidelně nové trendy ve fitness a wellness, a proto i v tomto roce přibylo v jejich nabídce mnoho zajímavých lekcí i cvičebních nástrojů. Klub Premium Anděl otevřel letos již dvě nová studia a nabízí kromě jiného třeba skupinový trénink se závěsným systémem TRX nebo posilování pomocí váhy vlastního těla s názvem Gravity. Naleznete zde také nejnovější model Power Plate pro6. Na těchto strojích si však můžete zacvičit přímo ve třech specializovaných studiích, která naleznete v klubech Premium Karlín, Energy Smíchov a Černý Most.

Za samostatnou zmínku stojí studiové hodiny. Tělo si můžete rozhýbat na oblíbených lekcích zumby, okusit svůdnou novinku Flirt dance nebo třeba navštívit taneční hodinu s tajemným názvem Zouk. Stres a negativní myšlenky zkuste uvolnit při skákání na trampolínkách. Mysl si pročistíte a tělo protáhnete na pestré nabídce lekcí body&mind.

Nečekají vás jen novinky ze světa fitness. Centra krásy a relaxace Spa & Beauty v klubech Holmes Place nabízí mnoho zajímavých kosmetických ošetření pro vaše unavené tělo a mysl. Vybírat můžete ze stálé nabídky kosmetických služeb, masáží nebo exoticky znějících procedur. V chladném předvánočním období určitě oceníte aktuální novinky: prochladlé tělo prohřejete a prokrvíte díky skořicovému zábalu, vaši mysl přenesou do teplých krajin tichomořské procedury Pacifica. Pro ty otrlejší je určena skvělá uvolňující masáž bambusovými holemi. Stačí se jen objednat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky