Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hit letošního podzimu: Thermage - Neinvazivní lifting bez skalpelu

Hit letošního podzimu: Thermage - Neinvazivní lifting bez skalpelu
Hit letošního podzimu: Thermage - Neinvazivní lifting bez skalpelu
Zdroj: Mediestetik

Stejně jako barevné listí nebo sychravé dny patří k podzimu zvýšená péče o pleť. Likvidujeme škody, co napáchalo slunce, ať už jde o drobné skvrnky nebo vrásky, a vyzbrojujeme se na boj se zimou a s časem, který na nás rozhodně nezapomněl. Půl roku nám bude ze svetru čouhat zase jenom obličej a samozřejmě se chceme mít čím chlubit.

Hitem letošní sezony je Thermage, radiofrekvenční lifting, který při svém uvedení na trh způsobil doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem totiž prolomil všechny stávající limity na poli neinvazivních liftingů. Bez jediného zásahu skalpelu, rychle a bezbolestně je díky němu možné dosáhnout výsledků, které dříve poskytovala jen plastická operace. To doposud nemělo obdoby!

Vrásky v obličeji, povislé břicho? Není problém

Thermage si poradí s vráskami, s povislými tvářemi, s váčky pod očima, zpevní kontury spodní části obličeje, zjemní nosoretní rýhy a mnoho dalších drobných nedostatků v obličeji, které nás denně před zrcadlem štvou. Umí také zpevnit pokožku těla vypne dekolt a šíji, vnitřní strany paží nebo stehen a také břicho, které ztratilo svou pevnost, ať už výrazným a rychlým hubnutím nebo po porodu.

Zdroj: Mediestetik

Jedno omlazení, prosím

Při ošetření Thermage na kůži působí radiofrekvenční energie, která je přesně zacílena na kolagenová vlákna. Právě kvůli jejich povolování totiž pokožka uvadá. Thermage vlákna stimuluje a nutí je tvořit nový kolagen tak rychle a masivně, jako by jim šlo o život. Úplně tím zastavuje stárnutí pleti a do budoucna jí nařizuje mládnout. Svrchní vrstvy kůže se přitom vůbec nenarušují, a proto není třeba žádné zotavování. Po devadesátiminutové tepelné relaxaci se tak člověk může bez problémů vrátit do práce nebo směle vyrazit na schůzku či do kina.

Zdroj: Mediestetik

Kdo si počká, ten se dočká

Efekt ošetření je dlouhodobý. Dostavuje se čtyři týdny po něm a v průběhu dalších šesti až dvanácti měsíců narůstá. Zatímco tedy příroda bude přes zimu spát, my můžeme mládnout a krásnět. I po pěti letech pak pleť vypadá viditelně mladší než před absolvováním Thermage. K takovým výsledkům přitom stačí jediné ošetření.

Zdroj: Mediestetik

  • Ve Spojených státech by klienti lékařům kvůli Thermage ruce utrhali, v Česku je ošetření zatím unikátní novinkou. Nabízí ho pouze pražská pobočka mezinárodní sítě špičkových klinik Mediestetik a protože chápe naše podzimní starosti, přichází s exkluzivní 30% slevou. Tak rychle, než se oteplí!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


1000 tipů, jak přežít zimu

1000 tipů, jak přežít zimu

Začal podzim a s ním i chladné a sychravé počasí. Nezoufejte a pořiďte si nový speciál časopisu Vlasta s názvem 1000 tipů, jak přežít zimu, a užijte…

Akční letáky