Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Exotický lék na únavu v Holmes Place

Zdroj: Holmes Place

Jaro klepe na dveře a po dlouhé zimě je třeba načerpat síly a dobít energii. Jestli se vám začíná ozývat jarní únava doprovázená napětím nebo ztuhlými svaly, dopřejte svému tělu uvolňující proceduru.

Vyzkoušet můžete třeba žhavou exotickou novinku masáž bambusovými holemi, kterou nabízí Spa & Beauty Clinic klubu Holmes Place Premium.

Holmes Place, Bambusová masáž Holmes Place, Bambusová masáž Zdroj: Holmes Place Masáž zahrnuje celé tělo a vyznačuje se mimořádně uvolňujícími, zklidňujícími a drenážními účinky. Je vhodná jak pro muže, zejména sportovce, neboť stimuluje nervová a svalová vlákna, tak i pro ženy, které uvítají její blahodárný vliv na celulitidu a otoky. Při masáži jsou využívány bambusové tyče (malé na obličej a chodidla, střední a dlouhé na tělo) a také bambusový olej, který má vyživující, regenerační a hojivé vlastnosti. Navíc také dodává pružnost pokožce.

Bambusová masáž pomáhá odstranit bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Kosmetické účinky se projeví i v oblasti obličeje (odstraňuje tzv. druhou bradu a drenážuje obličej). Každá hůl je speciálně určena pro danou část těla, díky čemuž je ve všech případech dosaženo optimální míry vyvíjeného tlaku. Oddejte se exotické relaxaci a přivítejte jaro s novou energií!

Spa & Beauty Clinic, Holmes Place Premium OC Nový Smíchov
Plzeňská 8, Praha 5, Tel.: 251 177 211

 

Více na www.holmesplace.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU