Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Erin: 8 hodin denně cvičila, aby byla dokonalá. Své tělo zcela odrovnala

ŠOKUJÍCÍ FOTOGALERIE: Co udělá se ženou, když 8 hodin denně cvičí!
ŠOKUJÍCÍ FOTOGALERIE: Co udělá se ženou, když 8 hodin denně cvičí!
Zdroj: Youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Erin Stern je závislá na cvičení. K pocitu štěstí se potřebuje denně hýbat alespoň osm hodin! Vše začalo, když byla dítě. "Už pomalu od narození jsem byla hodně živé dítě. Neustále jsem poskakovala, někam lezla. Rodiče mne tedy přihlásili na gymnastiku. Hned po prvním tréninku jsem věděla, že se mi to bude líbit."

Erin nebyla nejlepší členkou týmu, ovšem byla nejvytrvalejší. Oproti ostatním milovala tvrdý dril a byla schopna strávit trénováním i tři hodiny denně.
Později Erin objevila běh. A opět se zamilovala. "Nemohla jsem se dočkat, až mi skončí povinnosti a já na sebe obleču oblečení na běh, nazuju boty a vyrazím. Byla jsem schopna na jeden zátah uběhnout ohromné vzdálenosti. Trávila jsem během hodiny a hodiny."

Erin svůj příběh zveřejnila, protože si uvědomila, že to, co dělá, není normální a že potřebuje pomoc. Velkou oporou v cestě za vyléčením je jí její matka. Ovšem obě ještě čeká dlouhá cesta...

Erin by ráda jednou založila rodinu, ale nemá kdy, když je pořád někde na polních cestách a běhá a také její tělo přestalo správně fungovat. Díky velkému fyzickému vytížení a ztrátě téměř veškerého tuku nepracuje, jak má. Erin přestala menstruovat a zhoršil se jí stav kůže, dokonce jí začaly i vypadávat vlasy. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky