Deštivý a chladný podzim je tu! Co s ním?

Lahodné čaje řady Majestic Tea

Komerční sdělení - S podzimem přichází chladné a deštivé dny. Pobyt venku se neobjede bez teplého kabátu a deštníku a lidé okolo nás jsou unavení, rozmrzelí a raději zůstávají doma, než aby se pohybovali v dešti a chladu.

Lahodné čaje řady Majestic Tea

Podzim ladí stromy do krásných barev, děti pokřikují při sběru kaštanů. Podzim má jistě své kouzlo, ale jak si poradit s tou všudepřítomnou zimou...

Jednoznačný recept na zahřání se a na strávení pěkných okamžiků je s výborným čajem, který nám umožní zapomenout na škaredé počasí a odhalí nám poznání chutí a vůní.

Nechte okouzlit své smysly lahodnými čaji řady Majestic Tea, které snoubí plnou chuť ovoce a bylin. Svou vůní pak provoní chvíle pohody s přáteli či rodinou u popíjení tohoto výborného čaje.

Novou dimenzi čajů objevíte s řadou Tea 2O, kdy luxusní ovocné i bylinné čaje se potkávají s tropickým i domacím ovocem a nevšedními bylinami nejvyšší kvality.

Lahodné čaje

Luxusní, ručně skládané, maxi kolekce čajů jsou krásným dárkem, který nejen potěší, ale i zahřeje. Čaje jsou vyráběny českou společnosti Biogena CB spol. s r.o.  v Českých Budějovicích, kde dbáme na kvalitu surovin i procesů. To dokazuje nejen opakovaně obhájený certifikát IFS, ale ocenění Klasa a Vím, co jím. Čaje Biogena se vyznačují nejen výbornými čaji, ale také osobitým designem, za který byla udělena ocenění „Obal roku“ a Design touch“.

Zimní kolekce

Originální vánoční dárek je nová krásná, ručně skládáná vánoční kazeta Winter tea.

Celou nabídku čajů naleznete na www.biogena.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek