Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Deštivý a chladný podzim je tu! Co s ním?

Lahodné čaje řady Majestic Tea
Lahodné čaje řady Majestic Tea
Zdroj: red

Komerční sdělení - S podzimem přichází chladné a deštivé dny. Pobyt venku se neobjede bez teplého kabátu a deštníku a lidé okolo nás jsou unavení, rozmrzelí a raději zůstávají doma, než aby se pohybovali v dešti a chladu.

Lahodné čaje řady Majestic Tea

Podzim ladí stromy do krásných barev, děti pokřikují při sběru kaštanů. Podzim má jistě své kouzlo, ale jak si poradit s tou všudepřítomnou zimou...

Jednoznačný recept na zahřání se a na strávení pěkných okamžiků je s výborným čajem, který nám umožní zapomenout na škaredé počasí a odhalí nám poznání chutí a vůní.

Nechte okouzlit své smysly lahodnými čaji řady Majestic Tea, které snoubí plnou chuť ovoce a bylin. Svou vůní pak provoní chvíle pohody s přáteli či rodinou u popíjení tohoto výborného čaje.

Novou dimenzi čajů objevíte s řadou Tea 2O, kdy luxusní ovocné i bylinné čaje se potkávají s tropickým i domacím ovocem a nevšedními bylinami nejvyšší kvality.

Lahodné čaje

Luxusní, ručně skládané, maxi kolekce čajů jsou krásným dárkem, který nejen potěší, ale i zahřeje. Čaje jsou vyráběny českou společnosti Biogena CB spol. s r.o.  v Českých Budějovicích, kde dbáme na kvalitu surovin i procesů. To dokazuje nejen opakovaně obhájený certifikát IFS, ale ocenění Klasa a Vím, co jím. Čaje Biogena se vyznačují nejen výbornými čaji, ale také osobitým designem, za který byla udělena ocenění „Obal roku“ a Design touch“.

Zimní kolekce

Originální vánoční dárek je nová krásná, ručně skládáná vánoční kazeta Winter tea.

Celou nabídku čajů naleznete na www.biogena.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky