Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

DERMACOL LOVE DAY - den plný lásky a krásy

DERMACOL LOVE DAY
DERMACOL LOVE DAY
Zdroj: red

Komerční sdělení - FTV Prima pod taktovkou Solootions pořádá společně s VLTAVA LABE MEDIA novou akci, LOVE DAY, která se ponese v duchu krásy, lásky a zábavy. Na prvního máje je v okouzlujícím pražském parku Grébovka připravena spousta zábavy a odpočinku po celý den.

Titulárním partnerem eventu je společnost DERMACOL. Vstupenky jsou v distribuci v síti Ticketportal za 200 Kč, děti do 16 let a muži mají vstup zdarma.

„Sérii úspěšných eventů organizovaných pod značkou Solootions rozšiřujeme o DERMACOL LOVE DAY. Vycházíme z myšlenky, že všechny ženy se cítí být krásné a šťastné, pokud jsou milované a hýčkané, proto bychom jim rádi na první máj tento pocit dopřáli. Dámy si tak v Grébovce mohou užít zkrášlující a relaxační procedury, vyzkoušet kreativní tvoření ve workshopech, vydovádět se u sportů či si jen tak poslechnout vystoupení hudební kapely,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zároveň zodpovědný za agenturu Solootions.

Hned u vstupu se budou návštěvnice moci nechat nalíčit speciální neslíbatelnou rtěnkou, ukázat oslnivý úsměv ve fotokoutku Dermacol a následně při polibcích pod rozkvetlým stromem vyzkoušet její odolnost a dlouhotrvající účinek. Dále se pak mohou návštěvníci těšit na setkání se známými českými youtuberkami a blogerkami z oblasti fashion & beauty i setkání s VIP osobnostmi televize Prima. Nebyl by to den plný lásky a krásy bez kadeřníků a vizážistů, specializovaných workshopů, luxusních food produktů a módní přehlídky. Pomyslnou tečkou na závěr akce bude hudební vystoupení.

„DERMACOL LOVE DAY je určen ženám, které mají chuť strávit příjemný den hýčkáním, ať už s celou rodinou nebo samy. Společnost Dermacol na akci představí řadu produktů Enja Body Love Program, ale také dlouhotrvající dvoufázové barvy na rty, speciální pudry na vlasy a kolekci pražských parfémů. Dámy mohou samy vyzkoušet, že ani po stovkách prvomájových polibků pod rozkvetlou třešní nezmizí naše barvy ze rtů,“ dodává s úsměvem Věra Komárová, ředitelka společnosti Dermacol. 

Spolupořadatelem prvního ročníku DERMACOL LOVE DAY je společnost VLTAVA LABE MEDIA, která v Grébovce připraví odpočinkovou GLANC chill out zónu, časopis Kreativ zajistí zábavu pro tvořivé rodiče a jejich děti a s měsíčníkem Kondice si zase návštěvníci mohou protáhnout celé tělo. 

Vstupenky lze koupit v síti Ticketportal za 200 Kč, ke každé vstupence je připraven dárek v hodnotě 500 Kč. Muži a děti do 16 let mají na akci vstup zdarma. Pro ty nejmenší je připraven program v podobě Primáčkovy dětské zóny nebo dobrodružná stezka po stopách Primáčkovy party. 

Více informací naleznete na www.dermacolloveday.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky