Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Čtenářky Glancu zastavily padání vlasů

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5
Vichy Dercos Aminexil Clinical 5
Zdroj: red

Komerční sdělení - Pro nás ženy je padání vlasů strašákem na vlasy si zkrátka potrpíme. Toužíme po tom, aby byly zdravé, silné a leskly se. Když začnou padat víc, než je zdrávo, znejistí nás to a pátráme po příčinách. K těm nejčastějším patří hormonální změny v těle po porodu, stres, menopauza, ale třeba i změna ročního období, nebo dědičné dispozice.

Máte-li pocit, že padání je u vás opravdu nadměrné, neotálejte a navštivte odborníka co nejdřív - nejlépe dermatologa nebo trichologa, kteří díky moderním technologiím rychle zjistí, proč se to děje zrovna u vás. Léčbu můžete efektivně podpořit i obohacením jídelníčku o bílkoviny (maso, vejce, ryby), křemík (řepa, špenát) a zinek (česnek, mandle, zázvor) a vybrat si vhodné produkty pro péči o vlasy. Trefou do černého je v tomto případě osvědčená kúra proti padání vlasů Vichy Dercos Aminexil Clinical 5, která nyní přichází ve zcela inovované podobě a přináší tak maximální účinnost, rychlé výsledky a ještě komfortnější aplikaci.

Redakce Glancu vybrala během srpna tři čtenářky, které kúru po dobu 21 dnů testovaly na vlastní vlasy, a poté se nám svěřily se svými pocity a poznatky. Jak to dopadlo, se dozvíte níže.

Jana Turčínová (53): Okolí si všimlo změny Jana Turčínová (53): Okolí si všimlo změny Zdroj: red Jana Turčínová (53): Okolí si všimlo změny

"Zpívám s dechovkou, často jsem na jevišti a snad jako každá žena chci působit přirozeně a hezky. Ale jen úsměv nestačí, vlasy dělají své. Padání vlasů mě trápí poslední dva roky. Předpokládám, že vzhledem k mému věku je to důsledek klimakteria. Vlasy si časteji myju, protože vyfoukání navenek vytvoří dojem plnějšího účesu. Bylo pro mě opravdu velice nepříjemné vidět to množství vlasů, které po česání skončily na podlaze a v umyvadle a po mytí ve sprchovém koutě. Možnost otestovat kúru na vlasy Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 jsem s nadšením přivítala a poctivě ji testovala každý den. Vlasy jsem si během té doby myla pouze šamponem Dercos proti padání vlasů. Za sebe musím říct, že jsem s přípravkem opravdu spokojená. Vlasy jsou pevnější a přímo při jejich mytí cítím, a pak i vidím, že jich vypadalo mnohem méně. I v práci mě kolegyně chválily, že mám teď výborné vlasy. Cítím se díky tomu skvěle."

Petra Pechová (29): Záchrana pro mé vlasy Petra Pechová (29): Záchrana pro mé vlasy Zdroj: red Petra Pechová (29): Záchrana pro mé vlasy

"Vždycky jsem si zakládala na dlouhých a zdravých vlasech, které jsem ráda opečovávala. Před sedmi měsíci jsem porodila a protože jsem během těhotenství a celé čtyři měsíce po porodu neměla s vlasy žádné potíže, samotnou mě překvapilo, že mi najednou začaly tolik padat - asi v důsledku hormonálních změn po porodu. Byla jsem z toho nešťastná! Vlasy mi začaly řídnout především v přední části hlavy kolem čela a prořídlá místa začala být už vidět. Zkusila jsem do jídelníčku zařadit i vitaminy, které by měly padání zamezit, ale nepomáhaly. Naštěstí jsem dostala možnost otestovat kúru Vichy Dercos Aminexil Clinical 5, což byla moje záchrana. Už po třech týdnech používání můžu s radostí potvrdit, že kúra funguje! Sem tam mi ješte nějaký vlas vypadne, ale rozdíl je znát na první pohled a vlasy jsou navíc silnější a zdravější!"

Drahomíra Spratková (52): Výsledek už po měsíci Drahomíra Spratková (52): Výsledek už po měsíci Zdroj: red Drahomíra Spratková (52): Výsledek už po měsíci

"Své jemné mastnější vlasy pravidelně barvím pomocí přelivu případně si na ně jednou za rok nechávám aplikovat melír - sama se ale nebarvím, svěřuji se do rukou osvědčené kadeřnice. Všimla jsem si, že v souvislosti s menopauzou mi začaly vlasy vypadávat mnohem víc. Začala jsem používat vysoce kvalitní přípravky na vlasy jak v péči, tak ve stylingu, ale padání bohužel neustávalo. O to víc mě zajímalo, jestli kúra Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 přinese nějaké výsledky. A opravdu, po měsíci testování mohu říct, že mi vlasy podstatně méně vypadávají a dokonce mi lépe drží účes, což je skvělé. I aplikace je příjemná."

Inovovaná kúra Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 - 20 let zkušeností

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Zdroj: red

Nová textura neteče, nelepí a nezanechává stopy na vlasech a nedráždí pokožku. Obsahuje tři základní ingredience a dvě nové. Aminexil podporuje ukotvení vlasového kořínku, látka SP94 pomáhá v boji proti ztenčení vlasového vlákna a podporuje tvorbu silnějších vlasů. Arginin zase stimuluje vlasový kořínek a aktivuje krevní mikrocirkulaci a octein umožnuje opětovně obnovit zdravou vlasovou pokožku na všech úrovních a limitovat prvotní příznaky vypadávání vlasů. Mineralizující termální voda Vichy pomáhá vlasové pokožce posílit funkci bariéry. 21 ampulí - 1549 Kč.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Co vám způsobuje žaludeční vředy

Co vám způsobuje žaludeční vředy

Komerční sdělení - O žaludečních vředech a souvisejících problémech panovalo ještě donedávna mnoho mýtů, které ovšem mezi lidmi stále přetrvávají.…

Akční letáky