Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co se stane s tělem, když drasticky zhubnete. Pozor! Některé fotky jsou jen pro silné povahy!

Neuvěříte, co tihle tři dokázali! Pozor, některé fotografie jsou drastické!
Neuvěříte, co tihle tři dokázali! Pozor, některé fotografie jsou drastické!
Zdroj: Instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Pokud člověk trpí léta nadváhou a pak se mu povede shodit desítky kilogramů, může se dostavit rozčarování. Tuk sice zmizí, ale zůstane na něm viset nevzhledná vytahaná a potrhaná kůže, která se nedá zpravit jinak než operací.

Máme všeho dostatek a neumíme s tím zacházet. Neumíme si odpírat, rádi si užíváme, někteří také jídlem kompenzují své frustrace, utápí v něm své starosti.

Přitom i štíhlý člověk si může dopřát, musí ale vědět, kdy má jeho tělo dost a musí se samozřejmě pravidelně hýbat. Na pohyb jsou naše těla stavěná. Ježdění do práce autem, pak několikahodinové sezení v kanceláři a poté večerní ulehnutí k TV nedělá ve skutečnosti nikomu dobře.

Přitom ale stačí se jít jen pravidelně projít nebo zaběhat, případně začít cvičit z pohodlí obýváku podle bezpočtu videí na Youtube či jiných kanálech. Je to opravdu tak snadné!

Jessica, Lauren a John David nechali svou váhu vyšplhat až do neuvěřitelných výšin, pak si ale řekli: dost, stačí, teď chci být šťastná nebo šťastný a pustili se do boje. Do boje, který nevyhráli za čtrnáct dní, ani za dva měsíce či rok, pustili se do boje, který trvá roky a leckdy i celý život. Držme jim palce, aby ze své cesty nesešli a i nadále byli se sebou spokojeni.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky