Co se stane s tělem, když drasticky zhubnete. Pozor! Některé fotky jsou jen pro silné povahy!

Neuvěříte, co tihle tři dokázali! Pozor, některé fotografie jsou drastické!
Více fotografií k článku:
16 fotografií

Pokud člověk trpí léta nadváhou a pak se mu povede shodit desítky kilogramů, může se dostavit rozčarování. Tuk sice zmizí, ale zůstane na něm viset nevzhledná vytahaná a potrhaná kůže, která se nedá zpravit jinak než operací.

Máme všeho dostatek a neumíme s tím zacházet. Neumíme si odpírat, rádi si užíváme, někteří také jídlem kompenzují své frustrace, utápí v něm své starosti.

Přitom i štíhlý člověk si může dopřát, musí ale vědět, kdy má jeho tělo dost a musí se samozřejmě pravidelně hýbat. Na pohyb jsou naše těla stavěná. Ježdění do práce autem, pak několikahodinové sezení v kanceláři a poté večerní ulehnutí k TV nedělá ve skutečnosti nikomu dobře.

Přitom ale stačí se jít jen pravidelně projít nebo zaběhat, případně začít cvičit z pohodlí obýváku podle bezpočtu videí na Youtube či jiných kanálech. Je to opravdu tak snadné!

Jessica, Lauren a John David nechali svou váhu vyšplhat až do neuvěřitelných výšin, pak si ale řekli: dost, stačí, teď chci být šťastná nebo šťastný a pustili se do boje. Do boje, který nevyhráli za čtrnáct dní, ani za dva měsíce či rok, pustili se do boje, který trvá roky a leckdy i celý život. Držme jim palce, aby ze své cesty nesešli a i nadále byli se sebou spokojeni.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek