Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chcete sportovat a zhubnout? - Sedm nejlepších spojenců

Ne a ne se dokopat sportovat pořádně nebo alespoň začít? Opatřete si některého z následující sedmičky spojenců. Každý má něco do sebe a pomůže vám správně se nastartovat.

Zdroj: Thinkstock.com

Kamarádka – Pozitivní konkurence

Nedávný průzkum v amerických fitcentrech prokázal, že snáze hubnou lidé, kteří mají oporu v někom, kdo jim drží palce, zároveň dokáže pokárat, ale nikdy je nezatratí. Kdo jiný než dobrá kamarádka tohle dokáže?
A navíc... Přestože se z vás stanou (pokolikáté už) spojenkyně, zůstane mezi vámi i zdravá míra rivality. Těžko se vrhnete večer plenit ledničku s představou, že Marta na rozdíl od vás doma chroustá předepsaný zeleninový salát a na konci měsíce, kdy jste si domluvily první převážení, bude úspěšnější!
Kamarádka vám také pomůže překonat strach z neznámého. Lépe se propátrává posilovna nebo motají kroky na prvních lekcích aerobiku, když je s vámi někdo, kdo prožívá totéž. Nebo naopak někdo zkušenější, kdo už v tom umí chodit, předá vám cenné zkušenosti a poradí co a jak. Neodmítejte snahu kamarádek vytáhnout vás někam se hýbat. Věčně volat nebudou a obrátí se na někoho jiného, což bude škoda hlavně pro vás.
Největší výhoda: Kamarádka je člověk, který se s vámi na téma hubnutí bude bavit klidně do sebetitěrnějších podrobností a konzultaci ohledně škodlivosti nutelly vám telefonicky poskytne i uprostřed noci.
 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky