Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Celulitida: Zbavte se ji do léta zadarmo a takřka bezbolestně. Jde to, ale musíte začít už teď

Co vám pomůže se rychle zbavit celulitidy? Drahé krémy to nejsou, je to úplně jednoduché!
Co vám pomůže se rychle zbavit celulitidy? Drahé krémy to nejsou, je to úplně jednoduché!
Zdroj: Shutterstock.com
Prohlédněte si všechny fotografie (16)

Ať už chceme nebo nechceme, základem pěkného těla, které bude nejen sexy, ale hlavně zdravé, jsou svaly. A když má tělo dostatek dobře fungujícího svalstva, tak zkrátka nemá celulitidu. A je to!

Velkou výhodu mají sportovci, kterým svaly začnou ochabovat až čtvrt roku poté, co s pohybem sekli. Lidem, kteří se hýbou jen čas od času, už po měsíci. Nemusí to ale platit stoprocentně, roli hrají i geny. Každý se rodíme s jinou elasticitou a  nastavením svalů, proto někomu svaly při stejném životním stylu ochabnou rychleji a  někomu pomaleji.

Svaly ale nemusíme zocelovat jen tvrdou dřinou v posilovně, stačí se hýbat zcela přirozeně. Svaly ochabují nejen s věkem, ale i v okamžiku, kdy nemají co na práci – tedy když se nehýbeme. Ztrácejí nejen elasticitu, ale i pružnost a objem. Naše tělo pak přichází o pěkné křivky. Jak na tom aktuálně jste, můžete zjistit u fyzioterapeuta.

K ochablým svalům se samo sebou přidá i pokožka. Pokud se na  ní objeví celulitida nebo začne ztrácet pružnost, celkový dojem ochablosti to ještě zvýrazní. Svaly i pokožka se ale dají opravit nebo alespoň výrazně vylepšit. Jen je třeba bojovat na všech frontách.

V galerii se dozvíte, jak s celulitidou zatočit a garantujeme vám, že když se do boje pustíte co nejdříve, užijete si léto plné žádostivých mužských a žárlivých ženských pohledů! V galerii se také dozvíte, jak s pomerančovou kůží bojuje Jennifer Lopez, která je pověstná svým tvarovaným pozadím.

Vyrobte si domácí peeling proti celulitidě!

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky